Aktualności - Pol'And'Rock Festival (Woodstock)

Przystanek Woodstock 2017: zobacz zdjęcia z festiwalu

2017-08-07 12:56:56

Już 3 sierpnia 2017 roku rozpoczął się, uwielbiany przez młodych i nie tylko, 23. Przystanek Woodstock. Jest to znany festiwal muzyczny organizowany przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Impreza ta to pewnego rodzaju podziękowanie dla wolontariuszy za ich pracę podczas Finału WOŚP-u, dlatego też jest ona w całości bezpłatna dla widzów.

Zobacz zdjęcia z festiwalu>>

Woodstock

Trwająca zaledwie 3 dni impreza, zapewnia całe mnóstwo atrakcji. Na każdym Przystanku występuje kilkadziesiąt zespołów z Polski i świata. Sceny nie są odgradzane barierkami od pola dla uczestników, a miejscami zdarzają się tak zwane "Strefy bez %". Organizowane są także zbiorowe kąpiele błotne. Istotnym elementem jest także Akademia Sztuk Pięknych, w której spotykaja się postaci z życia publicznego z uczestnikami festiwalu.

I tym razem Przystanek Woodstock nie zawiódł przybyłych! Pierwszy dzień na Małej Scenie rozpoczął się wraz z zespołem Yankee. Punk, rock n' roll zdominowały Małą Scenę, co sprawiło że uczestnicy świetnie się bawili. Nie zabrakło mimo to choćby muzyki reagge, kojarzone głównie z Mesajahem, który zagrał wele utworów ze swoich solowych płyt. Emocji dostarczył także polski zespół Oddział Zamknięty, jak i indonezyjski - Speaker First.

Z Przystankiem Woodstock, po raz szósty zagrał Play, którego motywem przewodnim było łączenie pokoleń oraz wspólne tworzenie historii. Red Lipstick Monster, Izak i Człowiek Warga przyciągnęły za sobą tłumy chętnych. Znani youtuberzy przygotowali tzy strefy z różnymi atrakcjami. Malowanie ciał, robienie wianków czy piana party to jedne z nich. A o godzinie 22:00 na Dużej Scenie została odśpiewana piosenka, napisana przez samego Człowieka Wargę.

Festiwal każdemu zapewnił wiele atrakcji. Nie zabrakło nawet dziennikarstwa w Akademii Sztuk Pięknych, gdzie uczestnicy spotkali się z Filipem Chajzerem, Maciejem Orłosiem i Piotrem Kraśko.

Kolejna edycja Woodstocku dopiero za rok, lecz pewnym jest że po raz kolejny przyciągnie całe mnóstwo chętnych!

 

PP

fot. Piotr Wojciechowski

 Słowa kluczowe: Wielka Orkiestra Świętej Pomocy, festiwal muzyczny, Jurek Owsiak
Artyści
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
fot. Krzysztof Zatycki
Zakończył się Pol'and'Rock Festival 2018 [ZDJĘCIA]

Sprawdź, co działo się na 24. edycji festiwalu!

fot. Krzysztof Zatycki
Rozpoczął się 24. Pol'and'Rock Festival [ZDJĘCIA]

Zobacz zdjęcia z 1. dnia festiwalu.

Grafika
Judas Priest gwiazdą 24. Pol'and'Rock Festival

Heavymetalowa formacja dołączyła do wcześniej ogłoszonych zespołów.

Polecamy
Akurat nie zagra na Przystanku Woodstock!
Akurat nie zagra na Przystanku Woodstock!

Restrykcyjne umowy niestety zamknęły drogę na Przystanek Woodstock formacji Akurat. Wiadomo już, że w zastępstwie wystąpi zespół Big Fat Mama.

Spotkaj się z muzykami 20. Przystanku Woodstock
Spotkaj się z muzykami 20. Przystanku Woodstock

Zdobądź autograf ulubionej kapeli na spotkaniach zespołów z fanami.

Zobacz również
Ostatnio dodane
fot. Krzysztof Zatycki
Zakończył się Pol'and'Rock Festival 2018 [ZDJĘCIA]

Sprawdź, co działo się na 24. edycji festiwalu!

fot. Krzysztof Zatycki
Rozpoczął się 24. Pol'and'Rock Festival [ZDJĘCIA]

Zobacz zdjęcia z 1. dnia festiwalu.

Konkurs Ziaja