Aktualności - Muzyka

Premiera płyty Patricii Kazadi

2013-05-20 10:00:57

"Przerywam sen", najnowszy singiel Patricii Kazadi, promuje jej debiutancki album. Krążek zatytułowany "Trip" właśnie się ukazał. 

Utwór "Przerywam sen" jest wynikiem wyjątkowej współpracy pomiędzy Patricią Kazadi i Maurym, autorem i producentem znanym między innymi z kooperacji z DJ Antoine. Maury współtworzył i pojawia się w roli wokalisty m.in. w hicie "Ma cherie", który wielokrotnie osiągnął status złotego i platynowego nagrania. Współpracuje również z Remady & Manu-L.

Niezwykły głos Patricii urzekł mnie gdy tylko go usłyszałem. Pomyślałem sobie, że świetnie byłoby móc nagrać wspólnie piosenkę – mówi Maury. Liczyłem na to, że powstanie coś wyjątkowego. Zaledwie parę tygodni później Patricia przyleciała z Los Angeles do Zürychu, gdzie nagrano wokale i wyprodukowano cały utwór.

Album jest zapisem podróży Patricii na przestrzeni lat 2011-2013. Główną inspiracją do stworzenia krążka była moja podróż do Indonezji. Po tym jak zobaczyłam ludzi przepełnionych energią do życia i pozytywnym nastawieniem do świata - pomimo otaczającej ich biedy, klęsk żywiołowych i ciężkich warunków do życia - dało mi to do myślenia, że wiele rzeczy nie doceniamy i popadamy w pewnego rodzaju malkontentyzm. Chciałam coś z tym zrobić i nagrać album, który będzie przepełniony pozytywną energią, miłością do życia, motywacją do realizowania siebie, swoich pasji i ruszenia się z domu. Najlepiej odzwierciedla to utwór "Shake The World", który jest jednym z moich ulubionych na płycie. Jest to zapis inspiracji, uczuć, emocji, które towarzyszyły mi na przestrzeni tych 2 lat. Utwór "Knock Knock" jest jednym z tych najbliższych mojemu sercu - to taki hymn dla kobiet reprezentujący „girl power” - w wielu sytuacjach musimy być silne, ale czasami brakuje nam już motywacji i mamy słabsze chwile. Ten utwór ma przypominać dziewczynom o tej wewnętrznej sile, którą każda z nas ma! Aby walczyć o swoje i być szczęśliwą. TRIP reprezentuje moja pasje do podróżowania, ale jest także podsumowaniem mojej 10-letniej podróży muzycznej, oczekiwania na wymarzoną pierwszą płytę. TRIP to także stan umysłu- ciekawa jestem w jaki TRIP zapędzi Was ta płyta!

Większość utworów to własne kompozycje Patricii. Połowa płyty zawiera teksty w języku angielskim, które również napisała sama Patricia. Druga połowa utworów śpiewana jest w języku polskim, gdzie teksty dla Patricii napisali m. in. Andrzej Piaseczny i Karolina Kozak. Materiał na płytę był nagrywany m. in. w Warszawie, Poznaniu, Los Angeles, Paryżu i Zürychu.

ip

Słowa kluczowe: patricia kazadi trip album premiera singiel przerywam sen
Artyści
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Ariana Grande - 7 rings
Ariana Grande ma wszystko w klipie "7 rings" [WIDEO]

"Jak czegoś chcę - dostaję to" - śpiewa popularna artystka.

Wasteland, Baby! - Hozier
Wasteland, Baby! - Hozier wydaje nowy album [WIDEO]

Premiera zaplanowana jest na 1 marca 2019.

Slash
Slash - fenomenalny gitarzysta wystąpi w Polsce

Będzie to już czwarta wizyta tego artysty w naszym kraju.

Polecamy
Ten Typ Mes "Otwarcie" Kandydaci na Szaleńców
Ten Typ Mes "Otwarcie" Kandydaci na Szaleńców

Po serii zapowiedzi płyty „Kandydaci na szaleńców” czas na pełnoprawny singiel/teledysk.

Dawid Podsiadło - Nieznajomy (WIDEO)
Dawid Podsiadło - Nieznajomy (WIDEO)

Drugi singel i video z płyty Dawida to "Nieznajomy", czyli piosenka którą Dawid wykonał live w programie TV kilka miesięcy temu i która natychmiast stała się rozpoznawalna, zanim zresztą płyta Dawida pojawiła się na rynku.

Zobacz również
Ostatnio dodane
Ariana Grande - 7 rings
Ariana Grande ma wszystko w klipie "7 rings" [WIDEO]

"Jak czegoś chcę - dostaję to" - śpiewa popularna artystka.

Wasteland, Baby! - Hozier
Wasteland, Baby! - Hozier wydaje nowy album [WIDEO]

Premiera zaplanowana jest na 1 marca 2019.