OFF Festival - Festiwale

OFF Festival: Co w Mysłowicach?

2008-07-14 11:16:19
 Znamy już wszystkich artystów którzy zaprezentują się na scenie OFF Festivalu. Warto dodać, że oprócz dźwięków, w Mysłowicach atrakcją będą warsztaty i akcje wystawienniczo - promocyjne.

Na Off Festivalu 2008, od 8 do 10 sierpnia w Mysłowicach, łącznie pojawi się 50 zespołów, zagrają m.in.: Mogwai, British Sea Power, Clinic, Of Montreal, Iron & Wine, Caribou, Hey, Izrael' 83, Leszek Możdżer z projektem Lutosphere, Waglewski Fisz Emade, Menomena, James Chance, Dat Politics, So So Modern, Singapore Sling, Kling Klang, Modified Toy Orchestra, Felix Kubin, Kammerflimmer Kollektief, Homo Twist, Budyń i Sprawcy Rzepaku, Dick 4 Dick, Lao Che, L.u.c & Rahim, Czesław Śpiewa, Kawałek Kulki, Transkapela, Afro Kolektyw, Baaba, Muchy, Reuber, Klangwart, Shofar, Karpaty Magiczne i The Band Of Endless Noise, The Poise Rite, Bajzel, Renton, Karol Schwarz All Stars, Plazmatikon, Polpo Motel, Jacaszek.

Festival to nie tylko muzyka. Jak zwykle częścią festiwalu będą Międzynarodowe Targi Wolontariatu, które odbędą się pierwszego i drugiego dnia festiwalu. Celem targów jest umożliwienie organizacjom pozarządowym z całego świata zaprezentowania swojej działalności ludziom, którzy na co dzień nie mają z nimi kontaktu. Odbędą się m.in.: akcje wystawienniczo-promocyjne i warsztaty. Na terenie festiwalu ustawiona będzie Arena Aktywności. - W tym miejscu nie będziemy mówić, będziemy tworzyć. We wspólnym działaniu odwołamy się do wierzeń naszych przodków i uniwersalnych wartości takich jak tolerancja i wolność. Chcielibyśmy, żeby Światowid Areny niósł przekaz, że pomimo tego, iż każdy z nas jest inny i przyświecają nam różne cele - patrzymy w różnych kierunkach, to wszyscy jesteśmy równie ważni, mamy swoje miejsce na świecie i wspólnie tworzymy jego obraz - mówią organizatorzy.

Będzie też ŻaBa czyli Żywa Biblioteka. - Chciałbyś porozmawiać z muzykiem, lekarzem, dziennikarką? Nic prostszego: Żywa Biblioteka to miejsce, gdzie można będzie "wypożyczyć" chwilę takiej rozmowy. Rozmowy z niesamowitymi osobami, z twórcami, artystami, ludźmi wyjątkowymi. Swój udział już potwierdzili: Artur Rojek, Beata Pawlikowska, prof. Jerzy Buzek, dr Andrzej Wojcieszek - wybitny specjalista, pracujący w Instytucie Onkologii w Gliwicach. Arena Aktywności działać będzie pierwszego dnia Off Festivalu 2008, Żywa Biblioteka dzień później.

Zapraszamy!

Ceny karnetów 2 dniowych (08-09.08):

* od 20 czerwca - 07 sierpnia: 75 zł
* od 08 sierpnia - 09 sierpnia: 85 zł

Karnety dostępne w sieciach sprzedaży: Ticketpro.pl

Słowa kluczowe: OFF Festival 2008
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
OFF Festival Katowice
OFF Festival Katowice 2021 ogłasza kolejne gwiazdy

Wydarzenie odbędzie się w dniach 6 - 8 sierpnia 2021 w Dolinie Trzech Stawów.

OFF Festival 2019
OFF Festival 2019 - relacja i zdjęcia

Jak w tym roku wypadł katowicki festiwal? Przeczytajcie naszą relację!

OFF Festival
14. edycja OFF Festival: znamy kolejnych wykonawców

Sprawdźcie, kto zasilił line up największego niezależnego festiwalu!

Polecamy
fot. materiały prasowe
Wiemy, kiedy odbędzie się OFF Festival 2019

Sprawdź, kiedy startuje kolejna edycja jednego z największych festiwali w Polsce.

OFF Festival 2019
Ogłoszono pierwsze gwiazdy OFF Festival Katowice 2019

Sprawdź, kto zagra w sierpniu 2019 w Dolinie Trzech Stawów.

Ostatnio dodane
OFF Festival Katowice
OFF Festival Katowice 2021 ogłasza kolejne gwiazdy

Wydarzenie odbędzie się w dniach 6 - 8 sierpnia 2021 w Dolinie Trzech Stawów.

OFF Festival 2019
OFF Festival 2019 - relacja i zdjęcia

Jak w tym roku wypadł katowicki festiwal? Przeczytajcie naszą relację!

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!