Aktualności - Muzyka

Noncy Kochanek powraca z albumem "Randka w Ciemności"

2018-11-19 14:12:31

Chociaż burzliwy związek słuchaczy z zespołem trwa już od kilku lat, grupa dopiero teraz zaprosiła fanów na... randkę. Po zaprezentowaniu debiutanckiego materiału "Hewi Metal" i rozpaleniu uszu do czerwoności za sprawą pokrytej złotem płyty "Zdrajcy Metalu", Nocny Kochanek powraca z albumem "Randka w Ciemność".

"Nie możemy doczekać się efektu końcowego i chętnie posłuchalibyśmy nowych kawałków w finalnej wersji.  W tekstach tym razem głównie skupiliśmy się na relacjach damsko-męskich, a nawet na miłości, stąd pomysł na tytuł płyty” mówi wokalista zespołu Krzysztof Sokołowski.

Trzeci studyjny album Dżentelmenów Metalu doczeka się swojej premiery już 11 stycznia 2019 roku. Zespół zdradził już nie tylko tytuł płyty, ale też wygląd kolejnej komiksowej okładki na ich koncie. Podobnie jak w przypadku wszystkich wydawnictw grupy, jej autorem jest rysownik Robert Adler, znany z publikacji w "Nowej Fantastyce" czy ilustracji z serii książek Jakuba Ćwieka "Chłopcy".

W realizacji materiału Nocnym Kochankom pomagał basista zaprzyjaźnionej grupy Kabanos - Damian "Fons" Biernacki, który udostępnił zespołowi studio Demontażownia, gdzie muzycy przez ostatnie miesiące nagrywali trzeci album "Randka w ciemność".

"Chcieliśmy przede wszystkim postawić na naturalne brzmienie - wyjaśnia Fons. - To będzie odróżniało trzecią płytę od poprzednich".

Więcej na temat muzycznej warstwy "Randki w Ciemność" zdradził Krzysiek Sokołowski:

"Sesja nagraniowa dobiega końca - została nam tzw. wykończeniówka. Od strony muzycznej znów stawiamy na klasyczny heavy metal z naleciałościami power metalu, hard rocka, a nawet stonera. Nie zabraknie też spokojniejszych, balladowych momentów".

fot. materiały prasowe

IP/MH

Słowa kluczowe: Nocny kochanek, album, Randka w Ciemność
Artyści
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Abradab
Abradab będzie promował album "048" w Stodole Warszawa

Koncert został zaplanowany na 10 marca 2018.

Sławomir
Sławomir zagra w Hulakula Warszawa

Koncert twórcy rock polo odbędzie się 15 grudnia 2018.

Koncert Steve'a Hogartha w Starym Maneżu Gdańsk

Steve Hogarth zagra solowy koncert w Gdańsku. Sprawdź szczegóły koncertu.

Polecamy
Nominacje do Superjedynek 2009
Nominacje do Superjedynek 2009

Znamy już wszystkich kandydatów do nagród Superjedynek 2009. Niektórzy z muzyków wyróżnieni zostali aż dwiema nominacjami, są to: Tede Manchester, Ewa Farna i Andrzej Piaseczny.

"Talent nie istnieje" - mixtape Flinta w maju
"Talent nie istnieje" - mixtape Flinta w maju

Koka Beats już na początku maja wyda kolejny mixtape Flinta. Projekt "Talent nie istnieje" to 14 numerów.

Zobacz również
Ostatnio dodane
Abradab
Abradab będzie promował album "048" w Stodole Warszawa

Koncert został zaplanowany na 10 marca 2018.

Sławomir
Sławomir zagra w Hulakula Warszawa

Koncert twórcy rock polo odbędzie się 15 grudnia 2018.

Konkurs Ziaja