Pol'And'Rock Festival (Woodstock) - Festiwale

Można zgłaszać zespoły na Pol'and'Rock Festival 2020

2020-01-28 11:29:14

Już po raz 12. Fundacja WOŚP zaprasza do udziału w Eliminacjach do Pol’and’Rock Festival, w ramach których wykonawcy walczą o możliwość zaprezentowania się przed najpiękniejszą publicznością świata. Pierwszy etap Eliminacji – zgłoszenia płyt – trwa do 11 lutego 2020.

Pol’and’Rock FestivalTo już 12. edycja Eliminacji, dających zespołom z całego świata możliwość występu na Pol’and’Rock Festival. Rokrocznie, z setek wykonawców, którzy nadeślą swoje płyty, jurorzy wybierają najlepszych, kwalifikując ich do jednego z koncertów półfinałowych. Występ na żywo dla niektórych z nich staje się przepustką do wielkiego finału, a wreszcie - występu na Najpiękniejszym Festiwalu Świata, którego najbliższa, 26. edycja odbędzie się w dniach 30 lipca – 1 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą.

Do 11 lutego trwa pierwszy etap Eliminacji – zgłoszenia płyt. Spośród autorów zgłoszeń wytypowani zostaną artyści, którzy otrzymają możliwość wystąpienia na żywo w największych i najbardziej renomowanych klubach w Polsce oraz zostaną poddani ocenie jury w składzie: Jurek Owsiak, Andrzej Puczyński, Kuba Płucisz, Tomasz „Kasprol” Kasprzyk, Piotr „Dziki” Chancewicz i Krzysztof Dobies.

Szczegółowe informacje oraz regulamin Eliminacji dostępne są tutaj: https://polandrockfestival.pl/eliminacje/

Pol'and'Rock Festival to jeden z największych na świecie festiwali rockowych, który już od kilkunastu lat stwarza młodym zespołom szansę, aby powalczyć o występ na scenach, obok największych gwiazd każdej z edycji imprezy!

Niepowtarzalny klimat przyjaźni i wolności oraz wielosettysięczna publiczność pod sceną to magnes nie tylko dla początkujących muzyków.

ip

fot. Krzysztof Zatycki

Słowa kluczowe: festiwal, zgłoszenia, eliminacje
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Apollo 440 ląduje na scenie 29. Pol'and'Rock Festival [WIDEO]

Czas się przygotować na jedyną w swoim rodzaju muzyczną przygodę.

Biohazard kolejną gwiazdą na Pol'and'Rock Festival 2023 [WIDEO]

Legenda brooklińskiego hardcore-punka zaprasza na festiwal.

Jinjer
Jinjer wystąpi na Pol'and'Rock Festival 2022 [WIDEO]

Jinjer to ukraińska kapela grająca progresywny groove metal.

Polecamy
Kwiat Jabłoni na Pol'and'Rock Festival
Kwiat Jabłoni, Majka Jeżowska i Raz Dwa Trzy na Pol'and'Rock Festival Online 2020

Zespoły zagrają na żywo podczas transmisji ze studia w Warszawie.

Gajos
Andrzej Mleczko i Janusz Gajos na Pol'and'Rock Festival

Ogłoszono kolejnych gości Akademii Sztuk Przepięknych.

Ostatnio dodane
Apollo 440 ląduje na scenie 29. Pol'and'Rock Festival [WIDEO]

Czas się przygotować na jedyną w swoim rodzaju muzyczną przygodę.

Biohazard kolejną gwiazdą na Pol'and'Rock Festival 2023 [WIDEO]

Legenda brooklińskiego hardcore-punka zaprasza na festiwal.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!