Aktualności - Muzyka

Mikromusic idzie swoją drogą!

2011-06-08 19:49:12

Zespół Mikromusic może mówić tego lata o wielkim szczęściu. Wystąpi bowiem na dwóch czołowych festiwalach w Europie Środkowo – Wschodniej. 25 czerwca pojawią się na United Islands Festival, czyli praskim międzynarodowym festiwalu muzycznym. Natomiast już 22 lipca formacja z Wrocławia weźmie udział w festiwalu Bohemia Jazz Fest, jednym z najważniejszych festiwali jazzowych na świecie.

United Islands Festival to pięć scen, ponad 150 koncertów z dwudziestu krajów z całego świata i ponad 6 tysięcy słuchaczy. W tym roku w przeciągu trzech dni (23 - 25 czerwca), na  festiwalu zagrają, wybrani z całej Europy, przedstawiciele wielu gatunków muzycznych. Z pewnością na festiwalu nie zabraknie akcentu z brytyjskiej sceny elektro – Audio Bullys, polskiej alternatywy, która będzie reprezentowana przez zespół Mitch&Mitch oraz Mikromusic. Będzie można posłuchać także kultowego hiszpańskiego bandu La Troba Kung Fu, pojawi się również austriacka formacja Russkaja, grająca ska punk. Rodzime podwórko muzyczne będzie reprezentowane m.in. przez The Republic of Two, Dva, Prago Union.

Przez trzy dni festiwalu United Islands, czeska Praga będzie pobrzmiewała paletą muzycznych barw, kulturowych odmienności i przede wszystkim dobrej zabawy. Tym bardziej cieszy fakt, iż wrocławska formacja Mikromusic ma szanse zaprezentować się w tak doborowym towarzystwie. Zespół będzie promował swoją ostatnią płytę – SOVA

Zespół Mikromusic pokazuje, iż promocja swojej muzyki jest możliwa bez udziału w programach z serii talent show. Nie wzbudzają litości, nie skarżą się, nie szafują swoim wizerunkiem, po prostu robią swoje za co ceni ich coraz większa rzesza Fanów.

Ekologiczni w życiu jak i na scenie. Działają zgodnie ze swoimi zasadami i jak widać konsekwencja połączona z talentem przynosi rezultaty. Wcielają w życie zasadę wyśpiewaną przez Natalię w jednej z piosnek: „nie cofaj się /do przodu chciej / powoli swoją drogą”.

Na festiwalu zagrają m.in.:  Audio Bullys, kultowy zespół z Hiszpani – La Troba Kung Fu, Russkaja, the Republic of Two, Dva, Prago Union, Mitch & Mitch, Mikromusic, zespół Indie-electro z Luksemburga – Metro, belgijski zespół hard rock’owy Thot, słowacki zespół – Billy Barman, The Tap Tap, Kazety from Brno, Ema Brabcová z nowym zespołem – Luno. 

ip

Słowa kluczowe: Mikromusic, koncerty, bilety
Artyści
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Scooon - Wstań i bądź sobą
Scooon prezentuje klip do singla "Wstań i bądź sobą" [WIDEO]

Samodzielnie zrealizowany materiał pokazuje migawki z różnych koncertów i nie tylko.

James Bay - Chew On My Heart
James Bay w piosence "Chew On My Heart" [WIDEO]

Chciałbym coś namieszać, zrobić coś nowego - zapowiada artysta.

Katy Perry - album Smile
Katy Perry ogłasza szczegóły płyty "Smile"

Krążek trafi do sprzedaży 14 sierpnia 2020.

Polecamy
Premiera najnowszego krążka Macieja Maleńczuka już 18 listopada [WIDEO]
Premiera najnowszego krążka Macieja Maleńczuka już 18 listopada [WIDEO]

Artysta po wyjściu z więzienia grywał na ulicy, zarabiając w ten sposób na życie. Dziś doszedł do kolejnego, osobistego krążka, który na półkach sklepów muzycznych ukaże się już we wtorek, 18 listopada 2014.

Iron Maiden oddają hołd zmarłemu Robinowi Williamsowi
Iron Maiden oddają hołd zmarłemu Robinowi Williamsowi

Zespół postanowił nagrać specjalny kawałek.

Zobacz również
Ostatnio dodane
James Bay - Chew On My Heart
James Bay w piosence "Chew On My Heart" [WIDEO]

Chciałbym coś namieszać, zrobić coś nowego - zapowiada artysta.

Katy Perry - album Smile
Katy Perry ogłasza szczegóły płyty "Smile"

Krążek trafi do sprzedaży 14 sierpnia 2020.

Konkurs Ziaja