Festiwale - Muzyka

Męskie Granie startuje 6 sierpnia 2021 w Krakowie

2021-08-03 10:37:50

Dla publiczności 6 sierpnia 2021 w Krakowie zagrają m.in. Dawid Podsiadło, król, Daria Zawiałow i ØRGANEK oraz Męskie Granie Orkiestra 2020 i Męskie Granie Orkiestra 2021.

O festiwalu

Męskie Granie sponsorowane przez markę Żywiec słynie z odważnego łączenia odmiennych stylistyk oraz artystycznych eksperymentów. Na każdą edycję, od 2014 roku, tworzony jest również zespół Męskie Granie Orkiestra, który można usłyszeć tylko na koncertach realizowanych w ramach danej trasy… ale nie tym razem! Ze względu na pandemię Męskie Granie Orkiestra 2020 wystąpiło ze swoim materiałem tylko raz, dlatego w tym roku powróci z regularnymi koncertami, a zespół będzie można usłyszeć w każdy piątek. Pierwsze koncerty odbędą się w Krakowie w dniach 6-7 sierpnia w Muzeum Lotnictwa.

W piątek, 6 sierpnia, zagrają: Dawid Podsiadło, król, Jarecki oraz Bluszcz. Zwieńczeniem wieczoru będzie występ Męskie Granie Orkiestry 2020 w składzie: Daria Zawiałow, król, Igo, Kasia Piszek, Piotr Rubik, Jakub Wojtas, Thomas Fietz, Michał Kush, Monika Muc oraz Arek Kopera. Następnego dnia przed publicznością zaprezentują się: ØRGANEK, Daria Zawiałow, BAASCH i WaluśKraksaKryzys oraz Męskie Granie Orkiestra 2021 w składzie: Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło, Vito Bambino, Marcin Macuk, Łukasz Moskal, Olek Świerkot, Agim Dżeljilji i Piotr Rubik.

Muzycy wykonają m.in. tegoroczny hymn trasy, czyli utwór „I Ciebie też, bardzo”, który w serwisie YouTube wyświetlono już ponad 14 milionów razy.

Bardzo się cieszymy, że Męskie Granie znów rusza w trasę i że już za kilka dni spotkamy się z fanami najlepszej polskiej muzyki – mówi Dorota Nowakowska, Manager Marki Żywiec. – Jesteśmy przekonani, że czeka nas wiele emocji i artystycznych uniesień, zwłaszcza, że w tym roku po raz pierwszy w historii będzie można usłyszeć program aż dwóch orkiestr – dodaje Nowakowska.

ip
Fot: materiały prasowe

Słowa kluczowe: Męskie Granie, Męskie granie 2021, Muzyka, Festiwale, Wakacje, Bilety, Koncerty 2021
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
CARBON Silesia Festival 2021 zaprasza na koncerty do Zabrza Zabrze

CARBON Silesia Festival ogłasza pełny line up pierwszej edycji!

Męskie Granie startuje 6 sierpnia 2021 w Krakowie

Pierwsze koncerty odbędą się aż dwukrotnie - w piątek (6 sierpnia) i sobotę (7 sierpnia).

Znamy program wrocławskiego festiwalu Jazz nad Odrą 2021 Wrocław

Pięć dni koncertów na trzech scenach.

Polecamy
fot. Justyna Kamińska
Kraków Live Festival 2018 za nami [ZDJĘCIA]

Festiwal odbył się 17-18 sierpnia 2018.

Pharoahe Monch i Pawbeats
Hip Hop Kemp 2019: Pharoahe Monch i Pawbeats z czołówką polskich MC's

Wiemy już, że tegoroczna "osiemnatska" Kempu wygląda naprawdę solidnie!

Polecamy
Ostatnio dodane
CARBON Silesia Festival 2021 zaprasza na koncerty do Zabrza Zabrze

CARBON Silesia Festival ogłasza pełny line up pierwszej edycji!

Męskie Granie startuje 6 sierpnia 2021 w Krakowie

Pierwsze koncerty odbędą się aż dwukrotnie - w piątek (6 sierpnia) i sobotę (7 sierpnia).

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!