Aktualności - Muzyka

Męskie Granie Orkiestra - wyjątkowy zespół

2014-06-01 22:41:26

Smolik, Brodka, Dawid Podsiadło, Olaf Deriglasoff, Emade oraz Michał Sobolewski. Sześć genialnych osobowości. Różne artystyczne obszary. Odmienne wrażliwości i inspiracje. Specjalnie na Męskie Granie 2014, którego wyłącznym sponsorem jest marka Żywiec, muzycy połączyli swoje siły tworząc wyjątkowy zespół – Męskie Granie Orkiestra.

Męskie Granie to projekt, w którym zderzają się różnorodne konwencje i wizje artystów. Grając razem muzycy, pokazują wzajemne przenikanie się stylów i tworzą dźwiękową kronikę, z której czerpią kolejni twórcy. Tym samym dają bodziec do ewolucji w muzyce. W tegorocznej edycji Męskiego Grania muzycy powrócą do swoich korzeni, aby ich nową interpretację przedstawić na scenie. Swoje muzyczne inspiracje zaprezentuje Męskie Granie Orkiestra – wyjątkowy zespół, który powstał specjalnie na tegoroczną trasę koncertową.

W skład Męskie Granie Orkiestra weszli wybitni artyści: Smolik – multiinstrumentalista i prekursor muzyki elektronicznej w Polsce, Brodka – mistrzyni niebanalnych brzmień, Dawid Podsiadło – romantyk o genialnym rockowym głosie, Olaf Deriglasoff – idący swoją drogą wieczny buntownik, Emade – perkusista, kompozytor i producent w jednej osobie i Michał Sobolewski – genialny gitarzysta i rockman z krwi i kości. Wszyscy razem podczas tegorocznej trasy koncertowej Męskiego Grania staną na jednej scenie, grając muzykę na najwyższym poziomie,

Zespół Męskie Granie Orkiestra to zaledwie przedsmak tego, co czeka na fanów podczas tegorocznej edycji projektu. Więcej szczegółów dotyczących trasy koncertowej już wkrótce.

ip

Słowa kluczowe: męskie granie orkiestra 2014 smolik brodka emade podsiadło
Artyści
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Gitarowy Rekord Świata Wrocław 2021 [GALERIA]

Sprawdź, jak wyglądało pobijanie światowego rekordu gitarowego!

Starlight - Never Truly Vanish
Starlight z serialu "The Boys" w balladzie "Never Truly Vanish" [WIDEO]

Erin Moriarty pokazuje swój talent muzyczny.

WochGuzikDuo
Festiwal Muzyki Kameralnej "Wieczory w Arsenale" powraca Wrocław

Ten niezwykły, plenerowy festiwal rozpocznie się w piątek 25 czerwca i potrwa do niedzieli 4 lipca.

Polecamy
Roksana Węgiel - Anyone I Want To Be
Roksana Węgiel śpiewa do animacji "Manu. Bądź sobą!" [WIDEO]

"Anyone I Want To Be" to piosenka promująca nową bajkę.

Wojtek Kiełbasa
Wojtek Kiełbasa zaprasza na koncerty online na żywo

Wrocławski gitarzysta i wokalista rusza z cyklem występów za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Zobacz również
Ostatnio dodane
Gitarowy Rekord Świata Wrocław 2021 [GALERIA]

Sprawdź, jak wyglądało pobijanie światowego rekordu gitarowego!

Starlight - Never Truly Vanish
Starlight z serialu "The Boys" w balladzie "Never Truly Vanish" [WIDEO]

Erin Moriarty pokazuje swój talent muzyczny.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!