Aktualności - Muzyka

Mesajah - pierwszy klip promujący nowy album

2013-05-14 17:01:41

7 czerwca ukaże się  trzeci solowy album Mesajaha zatytułowany "Brudna prawda". Już dziś wytwórnia UrbanRec we współpracy z SSG prezentuje pierwszy teledysk promujący i zapowiadający album "Brudna Prawda".

Klip, zrealizowany przez OGfilms, powstał do utworu "Ten kraj", w którym gościnnie usłyszeć można znanego m.in. z projektu Mixtura - Grizzliego.

"Pycha, chciwość, nieczystość, zazdrość, obżarstwo, lenistwo… czy taki jest ten kraj?" Sprawdź teledysk i odpowiedz sobie na to pytanie.

Wideo nakręcono we Wrocławiu i jest wynikiem współpracy i zaangażowania wielu osób, które brały udział w jego tworzeniu - wszystkim ogromnie dziękujemy.

Artysta zainspirowany koncertami, pozytywnym odbiorem poprzedniego krążka oraz dobrą energią płynącą z najbliższego otoczenia, przystąpił do pracy nad "Brudną Prawdą" zaraz po premierze "Jestem Stąd" i tak - zaledwie w rok po ukazaniu się poprzedniej płyty - możemy usłyszeć efekty. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie sprawna pomoc Adrego i Paxona w Popular Station Studio przy realizacji wokali oraz House of Riddim, Riddim Bandits, Dreadsquad i Emira Kobolic - twórców warstwy muzycznej.

Mesajah nie opuszczał murów studia przez pięć miesięcy. Skupiony tylko nad pracą stworzył album złożony z trzynastu premierowych utworów. Sam artysta określa stylistykę płyty jako modern roots, która zjedna fanów reggae, hip-hop, jak i dancehall. Dopełnieniem całości jest doborowe towarzystwo gości: Abradab, paXon, Yanaz, OnaManArmy, Tallib, Grizzlee, Blackout JA oraz chórki IGrades – które wspierają wokalne poczynania artysty zarówno w studiu jak i na scenie.

ip
Słowa kluczowe: mesajah ten kraj teledysk grizzlee brudna prawda klip natural dread killaz
Artyści
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
  • GENIUSZ [0]
    pAXI
    2013-05-17 20:51:54
    ten klip jest zaje*bisty, myślę, że cała płyta również taka będzie: )
Zobacz także
Ariana Grande - 7 rings
Ariana Grande ma wszystko w klipie "7 rings" [WIDEO]

"Jak czegoś chcę - dostaję to" - śpiewa popularna artystka.

Wasteland, Baby! - Hozier
Wasteland, Baby! - Hozier wydaje nowy album [WIDEO]

Premiera zaplanowana jest na 1 marca 2019.

Slash
Slash - fenomenalny gitarzysta wystąpi w Polsce

Będzie to już czwarta wizyta tego artysty w naszym kraju.

Polecamy
Książę od Kasi Cerekwickiej - zobacz!
Książę od Kasi Cerekwickiej - zobacz!

Najnowszy teledysk Kasi Cerekwickiej powstał do kolejnego singla z płyty „Fe-Male” – „Książę”.

Brak zdjęcia
Yach Film 2006 - Nominacje

Jury ogłosiło nominacje do 15 YachFilm Festiwalu 2006, który już w dniach od 5 do 8 października odbędzie się w Gdańsku. W dziewięciu kategoriach powalczy po sześć klipów

Zobacz również
Ostatnio dodane
Ariana Grande - 7 rings
Ariana Grande ma wszystko w klipie "7 rings" [WIDEO]

"Jak czegoś chcę - dostaję to" - śpiewa popularna artystka.

Wasteland, Baby! - Hozier
Wasteland, Baby! - Hozier wydaje nowy album [WIDEO]

Premiera zaplanowana jest na 1 marca 2019.