Aktualności - Muzyka

Koncert charytatywny "Rak Off - tylko dobre ro(c)kowania", czyli hołd dla Kory i pomoc potrzebującym

2020-12-04 13:14:04

Już w piątek 11 grudnia odbędzie się transmisja wyjątkowego koncertu charytatywnego Rak Off – tylko dobre ro(c)kowania. W trakcie wydarzenia inspirowanego życiem i historią Kory, polskiej legendy sceny muzycznej, prowadzona będzie zbiórka pieniędzy na fundację Rak’n’Roll. Dla internetowej publiczności wystąpią Bovska, Igor Herbut, Mikromusic Acoustic Trio oraz Mery Spolsky, wykonując swoje najbardziej lubiane przez fanów utwory oraz niepublikowane wcześniej aranżacje przebojów Maanamu. Wspólnie powiedzmy rakowi "OFF"!

Rak Off! 2020 plakat

W skrócie:

  • Rak Off – tylko dobre ro(c)kowania to charytatywny koncert, który odbędzie się 11 grudnia 2020 r.
  • Wystąpią: Bovska, Igor Herbut, Mikromusic Acoustic Trio oraz Mery Spolsky. Zagrają swoje przeboje oraz aranżacje piosenek Maanam.
  • Zysk z koncertu zostanie przekazany Fundacji fundację Rak’n’Roll

Rak Off - informacje o inicjatywie

Rak Off to kampania informacyjno-edukacyjna, która powstała w celu promowania szeroko rozumianej profilaktyki chorób nowotworowych. Stworzyła ją grupa studentów z Niezależnego Zrzeszenia Studentów Uniwersytetu Warszawskiego z myślą o zmienianiu postrzegania i mówienia o raku przede wszystkim w środowiskach akademickich. W trakcie trwania akcji, przez ponad miesiąc mogliśmy czytać posty informacyjne "Mam haka na raka" tworzone przy współpracy z kołami naukowymi oraz Polskim Towarzystwem Onkologicznym – duża ilość rzetelnej wiedzy przekazana w przystępny sposób zwiększyła świadomość setek nie tylko studentów. Studenci w ramach Rak Offu przeprowadzili również spotkanie z podopiecznymi fundacji Rak’n’Roll i panel dyskusyjny o profilaktyce nowotworowej, które można było obejrzeć na fanpage’u NZS UW.

Koncert Rak Off

W tym samym miejscu, w piątek 11 grudnia o godzinie 19:00 rozpocznie się transmisja unikalnego, prowadzonego przez Maćka Rocka koncertu charytatywnego Rak Off – tylko dobre ro(c)kowania. Inspiracją do jego powstania była polska legenda, wokalistka zespołu Maanam – Kora. Jej historia choroby i walki wywarła wielu osobach ogromny wpływ, przez co stała się motywacją, również i tym razem. Dla zgromadzonej przed komputerami publiczności na rzecz fundacji Rak’n’Roll wystąpią wspaniali polscy artyści: Bovska, Igor Herbut, Mikromusic Acoustic Trio oraz Mery Spolsky. Zaprezentują swoje najbardziej znane i lubiane utwory, a także, w hołdzie dla twórczości Kory, własne aranżacje hitów Maanamu. W trakcie koncertu historyczne przeboje spotkają się z nowoczesną technologią. Wspólnie powiedzmy rakowi "OFF"! Wszystkie informacje o przedsięwzięciu można znaleźć na facebookowym wydarzeniu "Rak off! - Tylko dobre ro(c)kowania | Koncert online".

W trakcie koncertu kilka niespodzianek, które zaskoczą nawet największych fanów Maanamu. Możemy zdradzić tylko tyle, że studenci z NZS UW otrzymali niepublikowane nigdy wcześniej materiały wideo z występami zespołu. Co takiego zobaczą widzowie? Tego dowiemy się już 11 grudnia!

Transmisja koncertu charytatywnego Rak Off – tylko dobre ro(c)kowania – 11 grudnia, godzina 19:00, fanpage NZS UW na Facebooku.

  • Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/398509464669295
  • Link do fanpage’a NZS UW: https://www.facebook.com/nzsuw
  • Instagram kampanii Rak Off: https://www.instagram.com/rak_off_/

ip

fot. materiały organizatora

Słowa kluczowe: zbiórka pieniędzy na fundację Rak'n'Roll, 2020, transmisja, data, link
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Kanał muzyczny TVP - informacje
Kanał muzyczny TVP. W planach teledyski i filmy o muzykach

Oto co zamierza wprowadzić telewizja publiczna do swojej oferty.

Billie Eilish i Rosalia
Billie Eilish i Rosalia śpiewają na potrzeby serialu "Euforia" [WIDEO]

Piosenka "Lo Vas A Olvidar" pojawi się w specjalnym odcinku serialu.

Polecamy
Kaśka Sochacka - Jeszcze
Kaśka Sochacka piosenką "Jeszcze" komentuje ostatnie miesiące [WIDEO]

Teledysk powstał w oparciu o film "Zabriskie Point" z 1970 roku.

Lang Lang
Lang Lang prezentuje nowy album "Piano Book" [WIDEO]

Powraca jedna z największych gwiazd muzyki klasycznej.

Ostatnio dodane
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!