Pol'And'Rock Festival (Woodstock) - Festiwale

Kolejny koncert Decapitated na Pol'And'Rock Festival

2019-02-26 10:19:34

Festiwal Pol'and'Rock zdradza coraz więcej zespołów, które wystąpią latem na ich scenach. Wśród nich pojawi się na pewno zespół Decapitated. Grupę na scenie można oglądać od 1996 roku. Od tego czasu stali się, na skali międzynarodowej, liderem swojego gatunku. Na koncie mogą się pochwalić siedmioma albumami studyjnymi, które należą do jednych z najbardziej wpływowych death-metalowych wydań XXI wieku.

DecapitatedOstatni album grupy zatytułowany „Anticult” (2017) okazał się być ogromnym wyzwaniem dla zespołu. Praca polegała na krzyżowaniu różnych stylów i dźwięków, ustawiając poprzeczkę jeszcze wyżej flirtując z różnymi tempami, mieszając Death Metal z Grindcore, Black Metalową atmosferę z wibracjami Stoner-Rocka, dodając nowoczesne metalowe rytmiczne riffy, które nawiązują nadal do poprzednich wydawnictw.

- To już nie jest czysty death metal. W tej chwili muzyka Decapitated to mieszanka muzycznych pomysłów, które ciężko opisać. Połączyliśmy death metal, thrash, rock'n'roll, nawet black metal i klimatyczne elementy. Wszystko to sprawia, że Decapitated jest wyjątkowy. Uwielbiam słuchać wszelkiego rodzaju metalu i wszystkich rodzajów muzyki w ogóle. Tak ciężko będzie mi teraz stworzyć album z czystym death metalem. Myślę, że byłoby to trochę nudne. Wkładamy dużo czasu i energii, aby album brzmiał tak, jak jest.Mam nadzieję, że ludzie to pokochają. Na pewno ten album nie zawiedzie starych i nowych fanów w Decapitated. Jest coś dla nich wszystkich. Naprawdę nie mogę się doczekać, kiedy znów będę w trasie. Chcę grać piosenki „Anticult” dla wszystkich 
- mówi Vogg, gitarzysta i współzałożyciel zespołu.

Zespół Decapitated, dzięki swoim umiejętnością technicznym, a także pomysłowym tekstom utworów, zyskali wierną rzeszę fanów oraz szacunek wśród innych muzyków. Vogg, muzyczny mózg zespołu, tworzy muzykę, która często zawiera porywające tempa, miażdżące riffy i niezapomniane gitarowe solówki - z których wszystkie usłyszeć w nowym wydaniu „Anticult”.

25. edycja Pol’and’Rock Festival odbędzie się 1-3 sierpnia 2019 roku w Kostrzynie nad Odrą. W Polsce jest to jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych, a w Europie jeden z największych festiwali. Na czterech scenach będzie można zobaczyć kilkudziesięciu wykonawców z Polski i ze świata m.in. Skunk Anansie, Ziggy Marley, Avatar, Testament, Black Stone Cherry, Acid Drinkers i Decapitated.

Organizatorem imprezy jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która w ten sposób chce podziękować młodym ludziom za ich zaangażowanie w trakcie zimowego Finału WOŚP.  Koncert jest niekomercyjny, niebiletowany, a środki na jego organizację zapewniają liczni sponsorzy. Festiwal nie może być i nie jest finansowany ze środków zebranych w czasie Finału WOŚP.

ip/KB

fot. Krzysztof Zatycki


Słowa kluczowe: zespół, 2019, bilety, Kostrzyn nad Odrą
Artyści
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Tulia
Tulia wystąpi na 25. Pol'and'Rock Festival

Impreza odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą.

Parkway Drive
Parkway Drive wystąpi na Pol'and'Rock Festival 2019

Pierwszego dnia Festiwalu zespół Parkway Drive z Australii zaserwuje porządną dawkę metalcore.

Decapitated
Kolejny koncert Decapitated na Pol'And'Rock Festival

Zespół wystąpi w Kostrzynie nad Odrą razem z innymi artystami z Polski i ze świata.

Polecamy
Zapowiedziano kolejnych artystów 21. Przystanku Woodstock [WIDEO]
Zapowiedziano kolejnych artystów 21. Przystanku Woodstock [WIDEO]

Kto dołączył do line-up tegorocznego Woodstocku?

Ska-P na Przystanku Woodstock!
Ska-P na Przystanku Woodstock!

Takiej wiadomości fani grupy wyczekiwali od dawna. Wreszcie z nieskrywaną radością możemy zakomunikować: Ska-P, jeden z najważniejszych europejskich zespołów muzycznej alternatywny, wystąpi na najbliższym Przystanku Woodstock!

Zobacz również
Ostatnio dodane
Tulia
Tulia wystąpi na 25. Pol'and'Rock Festival

Impreza odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą.

Parkway Drive
Parkway Drive wystąpi na Pol'and'Rock Festival 2019

Pierwszego dnia Festiwalu zespół Parkway Drive z Australii zaserwuje porządną dawkę metalcore.