Patronujemy - Muzyka

Już niedługo startuje Wake Up and Live Festival 2018

2018-06-06 16:18:57

Wake Up and Live Festival 2018 coraz bliżej! Już 8 czerwca w Sulęcinie odbędą się pierwsze koncerty. Zobacz, kto wystąpi na XII edycji festiwalu!

Na przestrzeni lat Wake Up and Live stał się wydarzeniem międzynarodowym – Sulęcin odwiedzają nie tylko zespoły zza granicy (Niemcy, Białoruś, Ukraina, Czechy, Stany Zjednoczone, Izrael), ale i internacjonalni słuchacze.

To barwna impreza dla miłośników różnorodnych gatunków muzyki (rock, reggae, punk, ska, hip hop, soul), wyjątkowej atmosfery i przyjaźni. Festiwal charakteryzuje się nie tylko line upem na najwyższym muzycznym poziomie, ale i bardzo popularną strefą LIVE - wystawy, spotkania z ciekawymi ludźmi, warsztaty, akcje charytatywne. Poszerzona zostanie także oferta gastronomiczna o ciekawe food trucki – burgery od "Piano Burger", kuchnia polska oraz piwo od "Restauracji MAK", słodkości od "Amciu Mniamciu", a także legendarne już, naturalne "Lody z Gościńca". Dodatkową atrakcją będzie również wystawa obrazów autorstwa Agi Krysiuk - małe dzieła szuki tworzone są ze starych płyt winylowych; spotkanie z Cezarem Soszyńskim i wystawa prac tatuażysty, która odbędzie się pod hasłem 'Sztuka igłą malowana" oraz spotkanie z Pawłem Małaszyńskim – polskim aktorem filmowym i teatralnym, wokalistą zespołu Cochise - spotkanie odbędzie się w ramach cyklu "Czytaj ludzi jak książki".

Ważnym elementem wydarzenia jest WAKE UP Kids, czyli ostatni dzień festiwalu. To rodzinny czas pełen atrakcji: gry i zabawy na świeżym powietrzu, dmuchańce, animatorzy, warsztaty, koncert solistów Studia Piosenki SOK oraz wake up colors, czyli kolorowa zabawa z proszkami holi, a także wiele innych atrakcji z myślą o najmłodszych festiwalowiczach.

Na naszej scenie w ciągu dwóch dni zaprezentuje się aż szesnaście zespołów, w tym zespoły konkursowe, które wezmą udział w naszym przeglądzie pod patronatem Lubuskie Dobrze Rockuje. Głównym celem projektu jest wspierane i promocja szeroko rozumianej muzyki rockowej tworzonej w województwie lubuskim i przez lubuskich muzyków.

Tegoroczny LINE-UP to ukłon w stronę każdego fana muzyki – podczas XII edycji festiwalu WAKE UP and LIVE pojawią się zespoły, reprezentujące każdy gatunek muzyczny.

Program

Piątek, 8 czerwca 2018

18:00 La Ninia
19:00 Alpha Dog
20:00 Sztuka igłą malowana. Spotkanie z Czarkiem Soszyńskim
20:10 Fallcie
21:30 Dubska
23:00 Ga-Ga/Zielone Żabki

Sobota, 9 czerwca 2018

18:00 Obrazy z płyt winylowych. Spotkanie z Agą Krysiuk
18:30 Kams
19:00 The Edge of Reason
19:30 Czytaj ludzi jak książki. Spotkanie z Pawłem Małaszyńskim
20:00 Wiewiórka na drzewie
21:00 Cochise
22:00 Farben Lehre
24:00 Conga Line

Niedziela, 10 czerwca 2018

13:00-16:00 WAKE UP Kids (gry i zabawy dla dzieci, warsztaty rytmiki, animacje z nagrodami)

Koncerty:

Data: 8-10 czerwca 2018
Miejsce: Stadion im. Stanisława Ożoga, Sulęcin, Winna Góra, ul. Moniuszki 1

Bilety:
Impreza jest niebiletowana.

ip

fot. materiały prasowe

Słowa kluczowe: festiwal 2018, lineup, zapowiedź, Sulęcin
Artyści
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Damskie Granie
Duet Lenda/Kozub wyrusza w trasę koncertową

Trasa "Damskie Granie" rozpocznie się 6 stycznia 2019 koncertem we Wrocławiu.

Gramy dla Schroniska
Cookie Break i Late Nights zagrają dla Schroniska dla zwierząt w Poznaniu Poznań

Koncert odbędzie się 17 grudnia 2018.

Nikola Lipska
"O mój Jezusicku" promuje album Nikoli Lipskiej [WIDEO]

Premiera wydawnictwa została zaplanowana na 6 grudnia 2018.

Polecamy
Akumulator Jazz Festival już w styczniu
Akumulator Jazz Festival już w styczniu Kraków

Akumulator Jazz Festival, czyli Pink Freud, Krzysztof Ścierański Quartet, Uda, Apostolis Anthimos (SBB) oraz Karl Culley w krakowskiej Rotundzie już 19 stycznia 2013!

Muzyczna Strefa Radia RAM! Zahra i Amirian
Muzyczna Strefa Radia RAM! Zahra i Amirian Wrocław

Zapowiada się jedno z najciekawszych muzycznych wydarzeń we Wrocławiu- Muzyczna Strefa Radia RAM. Zapraszamy do Klubu ETER 6 grudnia o godz.19:00.

Zobacz również
Ostatnio dodane
Damskie Granie
Duet Lenda/Kozub wyrusza w trasę koncertową

Trasa "Damskie Granie" rozpocznie się 6 stycznia 2019 koncertem we Wrocławiu.

Gramy dla Schroniska
Cookie Break i Late Nights zagrają dla Schroniska dla zwierząt w Poznaniu Poznań

Koncert odbędzie się 17 grudnia 2018.