Aktualności - Muzyka

Florence + the Machine wystąpi w łódzkiej Atlas Arenie

2018-07-02 14:30:14

Florence + the Machine ponownie wystąpi w Polsce. Koncert odbędzie się 15 marca 2019 w łódzkiej Atlas Arenie. Z pewnością usłyszymy piosenki z najnowszego albumu, zatytułowanego "High as Hope".

Będzie to pierwszy koncert Florence + the Machine po premierze "High as Hope". Płyta jest świetnie przyjęta przez fanów, zbiera też znakomite recenzje.

"High as Hope" to album artystki, która jeszcze nigdy nie była tak pewna siebie. Florence opisuje swoje doświadczenia z czasów dwudziestolatki z perspektywy dojrzalszej osoby. Na album trafiły opowieści o dorastaniu w południowym Londynie, rodzinie, związkach oraz o sztuce. "High as Hope" jest zarazem kameralne i epickie. Florence nigdy nie słynęła z minimalizmu, jednak na swojej czwartej płycie odważyła się o pewnych sprawach opowiedzieć w możliwie jak najprostszy sposób.

W jednej chwili na "High as Hope" znajdziemy hołd dla Patti Smith, by później móc wysłuchać historii o rozmyślaniach na temat smsa od sympatii. To zbiór wydarzeń radosnych oraz tych, które mogą doprowadzić do wściekłości. Jednak na końcu radość zwycięża. – Wiadomo, że to zawsze jest skomplikowany proces, a ja na pewno nie rozgryzłam wszystkiego, jednak czuję, że "High as Hope" to dobre odzwierciedlenie miejsca, w którym obecnie się znajduję jako artystka. Czuję, że jestem bardziej szczera, na pewno mam większy komfort sama ze sobą – oznajmia Florence Welch.

Na "High as Hope” trafił imponujący zestaw gości: Kamasi Washington, Sampha, Tobias Jesso Jr., Kelsey Lu oraz Jamie xx. Miks płyty odbył się w Nowym Jorku, a panorama miasta, spokojna i majestatyczna, w dużym kontraście do chaosu otaczającego nas świata, zainspirowała Florence do wybrania właśnie takiego tytułu dla swojego czwartego wydawnictwa.

"High as Hope” jest nie tylko wkroczeniem na nowe terytorium, ale także powrotem do korzeni artystki. To pierwszy album, gdzie wokalistka objęła funkcję współproducentki.

Koncert:

Data: 15 marca 2019
Miejsce: Atlas Arena, Łódź

Bilety:
Sprzedaż biletów rusza w piątek, 6 lipca, o godz. 10:00.

ip

fot. materiały prasowe/Universal Music Polska

Słowa kluczowe: koncert, koncerty 2019, indie, Łódź, Atlas Arena
Artyści
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Kadr z teledysku
Tulia prezentuje teledysk do "Nothing Else Matters" [WIDEO]

Już jest nowy teledysk zespołu Tulia do coveru piosenki Metalliki.

Abradab
Abradab będzie promował album "048" w Stodole Warszawa

Koncert został zaplanowany na 10 marca 2018.

Sławomir
Sławomir zagra w Hulakula Warszawa

Koncert twórcy rock polo odbędzie się 15 grudnia 2018.

Polecamy
Znany tancerz wyda płytę [WIDEO]
Znany tancerz wyda płytę [WIDEO]

Tancerz i wokalista podjął współpracę z grupą sycylijskich muzyków.

Damian SyjonFam "Wraca do domu" w nowym teledysku
Damian SyjonFam "Wraca do domu" w nowym teledysku

"Wciąż piszę, śpiewam i nagrywam muzykę, która zadaje niewygodne pytania i opowiada o prawdziwym domu, za którym tęsknimy. Jednak najwięcej muzycznej przestrzeni poświęcam nieskończonej i wszechobecnej Miłości."

Zobacz również
Ostatnio dodane
Kadr z teledysku
Tulia prezentuje teledysk do "Nothing Else Matters" [WIDEO]

Już jest nowy teledysk zespołu Tulia do coveru piosenki Metalliki.

Abradab
Abradab będzie promował album "048" w Stodole Warszawa

Koncert został zaplanowany na 10 marca 2018.

Konkurs Ziaja