Aktualności - Muzyka

Budzy & Trupia Czaszka - Golem (WIDEO)

2014-03-21 15:50:49

Prezentujemy kolejny teledysk promujący album "Mor" Budzego i Trupiej Czaszki. Reżyserem klipu do utworu "Golem" jest Łukasz Jankowski.

Słuchając "Moru" można wychwycić wpływy Killing Joke, energia i rozpędzenie przywodzi na myśl Discharge. Oprócz spodziewanej czystej energii zespół zaskakuje zastrzykami psychodelii - wystarczy posłuchać końcówki "Demonera" czy zniekształconego zaśpiewu zamykającego "Głową w mur". Wyraźnie słyszalna jest też dźwiękowa głębia i przestrzeń ("Herez"), tak często traktowana po macoszemu przez kapele stawiające na lutę. Budzy jednocześnie przeraża i intryguje.

PRZECZYTAJ RECENZJĘ "MORU" BUDZEGO I TRUPIEJ CZASZKI

MP

Słowa kluczowe: budzy i trupia czaszka golem mor teledysk
Artyści
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Kanał muzyczny TVP - informacje
Kanał muzyczny TVP. W planach teledyski i filmy o muzykach

Oto co zamierza wprowadzić telewizja publiczna do swojej oferty.

Billie Eilish i Rosalia
Billie Eilish i Rosalia śpiewają na potrzeby serialu "Euforia" [WIDEO]

Piosenka "Lo Vas A Olvidar" pojawi się w specjalnym odcinku serialu.

Polecamy
Zobacz również
Ostatnio dodane
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!