Aktualności - Muzyka

Bon Jovi zagrali w Polsce!

2013-06-20 10:33:27

Prawdziwy rock and roll, chwile wzruszeń i niesamowita, biało-czerwona oprawa koncertu, który obejrzało ponad 30 tysięcy osób – taka była pierwsza wizyta w Polsce zespołu Bon Jovi.

Najpierw tydzień przygotowań, ciężkiej pracy w celu stworzenia gigantycznej sceny w kształcie Cadillaca, a później gigantyczne show dla ponad 30 tysięcy fanów.

- Pracowaliśmy od rana do nocy. To było gigantyczne przedsięwzięcie, ale to, co zobaczyliśmy podczas koncertu, jest w stanie zrekomepnsować każdy wysiłek – powiedział Janusz Stefański z agencji Prestige MJM

Oprawa koncertu na PGE Arenie, który obejrzało ponad 30 tysięcy fanów, była niesamowita. Rozpoczęło się od flagi, która pojawiła się zgodnie z planem w trakcie czwartego utworu. PGE Arena, była również biało-czerwona na pierwszym z utworów zagranych w ramach bisu. Jon Bon Jovi założył także koszulkę reprezentacji Polski, którą przygotował dla niego Polski fanklub.

-  To coś niesamowitego, że docenił to sam Jon, od którego po zakończeniu koncertu otrzymałem autograf z osobistymi podziękowaniami. Dla nas to było dwanaście lat cholernie ciężkiej pracy, oczekiwania, które zostało nagrodzone w najlepszy z możliwych sposobów – powiedział Artur Bogdański, szef polskiego fanklubu Bon Jovi.

Koncert Bon Jovi był wielkim widowiskiem w amerykańskim stylu. Cadillac, na którym wystąpił zespół, rozpędzał się bardzo szybko z każdą minutą. Nie zabrakło więc prawdziwego, pełnego energii rock and rolla, ale także chwil wzruszeń. Niektórym atmosfera udzieliła się tak bardzo, że podejmowali życiowe decyzje. W trakcie jednego z utworów miały miejsce oświadczyny, co zarejestrowała na telebimach ekipa telewizyjna amerykańskiego zespołu.

Przez ponad dwie i pół godziny Jon Bon Jovi i jego koledzy zagrali swoje największe przeboje. Polscy fani nie chcieli długo wypuścić muzyków ze sceny. Nic w tym dziwnego, bo na swoich idoli w Polsce musieli czekać bardzo długo, co najlepiej obrazował napis, który znalazł się na fladzie rozwiniętej w trakcie czwartego utworu "Dobre rzeczy przychodzą do tych, którzy czekają". Tym razem było warto.

To było show, które wszyscy zapamiętają na długo!

ip/fot. Jakub Janecki

Słowa kluczowe: jon bon jovi koncert pge arena gdańsk data bilety because we can kup bilet
Artyści
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Bracia Figo Fagot
Koncert Braci Figo Fagot w A2 coraz bliżej Wrocław

23 listopada 2018 duet wystąpi we wrocławskim klubie.

Noncy Kochanek powraca z albumem "Randka w Ciemności"

Trzeci studyjny album Dżentelmenów Metalu doczeka się swojej premiery 11 stycznia 2019 roku.

Ira
Hity Iry zabrzmią w Stodole Warszawa

Grupa zagra już 23 listopada 2018 w warszawskim klubie.

Polecamy
Trasa 2008-2009 w Rzeszowie
Trasa 2008-2009 w Rzeszowie Rzeszów

24 stycznia w rzeszowskim klubie Pod Palmą wystąpią formacje „Zabili mi Żółwia” i „Koniec Świata”. Jako support zagra „Clockwork Mind”.

Sasha Strunin w programie Big Brother
Sasha Strunin w programie Big Brother

Sasha Strunin z zespołu The Jet Set już 2 marca wejdzie do domu Wielkiego Brata. Artystka będzie jedną z kilku gwiazd piątej edycji programu 'Big Brother', którego finał przewidziano na 6 kwietnia!

Zobacz również
Ostatnio dodane
Bracia Figo Fagot
Koncert Braci Figo Fagot w A2 coraz bliżej Wrocław

23 listopada 2018 duet wystąpi we wrocławskim klubie.

Noncy Kochanek powraca z albumem "Randka w Ciemności"

Trzeci studyjny album Dżentelmenów Metalu doczeka się swojej premiery 11 stycznia 2019 roku.

Konkurs Ziaja