Aktualności - Muzyka

Bilon z Hemp Gru śpiewa dla "Sierpniowego nieba"

2013-07-09 16:06:39

Film fabularny opowiadający o Powstaniu Warszawskim zatytułowany "Sierpniowe niebo. 63 dni chwały" promowany będzie przez nową piosenkę popularnego rapera Bilona (na zdjęciu z prawej strony) znanego z Hemp Gru zatytułowaną "Sierpniowe niebo". Obecnie trwają pracę nad teledyskiem. Film w kinach już 13 września.

Maciej "Bilon" Bilka i Robert "Wilku" Darkowski to raperzy z popularnych zespołów hip-hopowych Molesta Ewenement i Hemp Gru, którzy wzięli udział w najnowszym filmie fabularnym o Powstaniu Warszawskim pt.: "Sierpniowe niebo. 63 dni chwały". Obaj nie tylko zajęli się oprawą muzyczną całego przedsięwzięcia, ale spróbowali swoich sił jako aktorzy. W sieci można oglądać  pierwszy, niezwykle popularny teledysk Hemp Gru do utworu "63 dni chwały", wykorzystanego w filmie (ponad 2,5 miliona wyświetleń). Obecnie trwają pracę nad klipem do solowego projektu Bilona – tytułowego utworu "Sierpniowe niebo". Reżyserii podjął się Jacek Kościuszko, który ma na swoim koncie pracę z takimi gwiazdami jak T.Love, Kazik i Kult, Agnieszka Chylińska, Abradab i Grzegorz Markowski.  Twórca ma spore doświadczenie w realizacji teledysków do filmowych piosenek. Kościuszko reżyserował do tej pory takie klipy, jak: "Układ zamknięty" Kultu, "My nadal (chcemy być sobą)" Abradaba i Grzegorza Markowskiego, czy "Ballada o Janku Wiśniewskim" Kazika. Teledysk Bilona do "Sierpniowego nieba", dedykowany pamięci Powstańców Warszawskich,  już wkrótce pojawi się w sieci, a film trafi do kin  13 września.

ip

Słowa kluczowe: bilon hemp gru sierpniowe niebo 63 dni chwały
Artyści
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Abradab
Abradab będzie promował album "048" w Stodole Warszawa

Koncert został zaplanowany na 10 marca 2018.

Sławomir
Sławomir zagra w Hulakula Warszawa

Koncert twórcy rock polo odbędzie się 15 grudnia 2018.

Koncert Steve'a Hogartha w Starym Maneżu Gdańsk

Steve Hogarth zagra solowy koncert w Gdańsku. Sprawdź szczegóły koncertu.

Polecamy
Największy festiwal metalowy w Polsce!
Największy festiwal metalowy w Polsce!

Trwają ostatnie przygotowania do czwartej edycji jednego z najważniejszych festiwali plenerowych w Polsce. Hunter Fest w tym roku odbędzie się w dniach 7-8 lipca...

"Talent nie istnieje" - mixtape Flinta w maju
"Talent nie istnieje" - mixtape Flinta w maju

Koka Beats już na początku maja wyda kolejny mixtape Flinta. Projekt "Talent nie istnieje" to 14 numerów.

Zobacz również
Ostatnio dodane
Abradab
Abradab będzie promował album "048" w Stodole Warszawa

Koncert został zaplanowany na 10 marca 2018.

Sławomir
Sławomir zagra w Hulakula Warszawa

Koncert twórcy rock polo odbędzie się 15 grudnia 2018.

Konkurs Ziaja