Aktualności - Muzyka

Akademia Freestyle'u: Te-Tris i Duże Pe uczą jak być dobrym MC [WIDEO]

2021-02-18 11:58:38

Legendy polskiej sceny freestyle'owej oraz muzycznej: Te-Tris i Duże Pe stanęli ramię w ramię, aby podzielić się swoją wiedzą i patentami dotyczącymi freestyle’u. Pierwsze dwa z czterech odcinków "Akademii Freestyle'u Red Bull KontroWersy" można już oglądać w sieci.

Akademia Freestyle’u z Duże PeO czym myśli freestyle’owiec, gdy nawija? Dlaczego ważne jest, aby być dobrym MC? Jak pracować nad własnym stylem, rytmem i flow? I co jest najbardziej wartościową, liryczną amunicją? Takie pytania stawia seria wideo-tutoriali "Akademia Freestyle'u" zaś odpowiedzi na nie poszukały freestyle’owe legendy Te-Tris i Duże Pe.

Każdy z nich jest gospodarzem dwóch odcinków, w których na bazie własnych doświadczeń scenicznych oraz wiedzy zdobytej przez lata działalności, przeprowadza widza przez świat freestyle’u i zdradza co zrobić, aby w tym świecie zdobyć sławę, szacunek i tytuł mistrza Red Bull KontroWersy.

Cała seria liczyć będzie 4 odcinki zatytułowane kolejno: “Co siedzi w głowie freestyle’owca?”, “Pamiętaj, że jesteś MC”, “Styl, rytm i flow” oraz “Skąd brać amunicję na bitwę?”. W każdym z nich jeden z prowadzących zgłębi powyższe tematy, które pomogą widzom rozwinąć swoje freestyle’owe i muzyczne zdolności. Z “Akademii Freestyle’u” dowiedzieć się będzie można, jak przygotować się na bitwę freestyle’ową, jak pracować nad własnym flow i stylem, skąd brać inspiracje na cięte riposty czy wywołujące euforię punchline’y.

Pierwsze dwa odcinki są już dostępne na kanale YouTube Red Bull KontroWersy oraz na stronie redbull.pl/akademia-freestyle. Każdy kolejny publikowany będzie co środę.

ip

fot. youtube.com/ Red Bull KontroWersy


Słowa kluczowe: Red Bull KontroWersy
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Klaudia Szafrańska
Klaudia Szafrańska z XXANAXX szykuje solowy album [WIDEO]

Zaczyna się solowy rozdział w karierze artystki.

Jak promować zespół muzyczny?

Dowiedz się, jak wejść na szczyt!

album Kaśki Sochackiej Ciche dni
Debiutancki album Kaśki Sochackiej ukaże się 26 marca 2021

Płyta "Ciche dni" opowiada o kolei rzeczy w związku.

Polecamy
Ostatnio dodane
Klaudia Szafrańska
Klaudia Szafrańska z XXANAXX szykuje solowy album [WIDEO]

Zaczyna się solowy rozdział w karierze artystki.

album Kaśki Sochackiej Ciche dni
Debiutancki album Kaśki Sochackiej ukaże się 26 marca 2021

Płyta "Ciche dni" opowiada o kolei rzeczy w związku.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!