Wybierz miasto
Muzyka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Znamy szczegóły nowej płyty Evanescence!

2017-05-18

Evanescence 20 czerwca zagra w warszawskiej hali Torwar. Już wiemy, że podczas tego koncertu usłyszymy największe przeboje amerykańskiej grupy. Amy Lee postanowiła jednak zaskoczyć swoich fanów i zdradziła nieco szczegółów dotyczących premierowego materiału!

Wokalistka zespołu – Amy Lee, niedawno ujawniła, że zespół powróci już jesienią z nowym albumem. Płyta ukaże się pod tytułem „Synthesis”, a jej dystrybutorem będzie Sony Music Polska.

Najnowszy materiał będzie stanowić swojego rodzaju połączenie syntetycznego brzmienia z elementami z przeszłości, a także ma wyznaczać nowe kierunki rozwoju grupy.  - Wzięliśmy naszą muzykę, odarliśmy z przesterowanych gitar, z rockowej perkusji i zastąpiliśmy brzmieniem orkiestry w całkowicie syntetycznym świecie bitów i dźwięków - twierdzi wokalista.

- Komentarze, które ukazały się po oświadczeniu Amy Lee są naprawdę entuzjastyczne! Wszyscy wyczekują nowego materiału Evanescence, a frontmanka grupy zrobiła nie lada niespodziankę swoim słuchaczom. Jednak to nie koniec atrakcji, jakie czekają na polskich fanów, którzy 20 czerwca zjawią się w warszawskiej hali Torwar. Już za kilka dni ogłosimy support, jaki wystąpi tego dnia jak również... i tutaj zostawimy Was w chwili niepewności – komentuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która zorganizuje koncert Evanescence w Warszawie.

Jak na razie ostatnią pozycją w dyskografii grupy jest album nazwany po prostu „Evanescence”, wydany 7 października 2011 roku. Oczekiwanie na nowy album fanom umiliła Amy Lee, która opublikowała solowe nagranie „Love Exist" oraz „Speak To Me”, promujące film „Voice From The Stone”. W  głównej roli występuje tu znana z serialu „Gra o Tron” - Emilia Clarke.

Evanescence wystąpi w hali Torwar 20 czerwca 2017 roku. Wejściówki na to wydarzenie można nabywać poprzez strony bilety.imprezyprestige.com i eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. W sprzedaży są dostępne również pakiety VIP.

IP

 

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

FB dlaMaturzysty.pl reklama