Wybierz miasto
Muzyka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Znamy kolejne gwiazdy Sunrise Festival 2018

2018-02-09

Znamy nazwiska kolejnych gwiazd, które wystąpią na Sunrise Festival 2018. Do Robina Schulza, czy Alesso dołączyli kolejni wykonawcy. Festiwal odbędzie się w dniach 27-29 lipca 2018 w Kołobrzegu.

Ogłoszono, że 27 lipca wystąpią: Bassjackers, Deborah de Luca, Fedde le Grand, Malaa i Throttle. Natomiast dzień później zaprezentują się: BROHUG i Timmy Trumpet.

Fedde le Grand to przedstawiciel holenderskiej sceny klubowej. Swoją pasję do muzyki klubowej zmienił w sposób na życie, spędzając każdą chwilę w studio w Utrechcie, gdzie powstały jego wielkie przeboje: "Put Your Hands Up For Detroit", legendarne "Let Me Think About It" z Idą Corr czy klubowy "Metrum". Fedde to nie tylko utalentowany producent, ale również świetny promotor, który w swojej wytwórni Flamingo Recordings wypromował artystów takich jak Nicky Romero czy Deniz Koyu. Określany zgodnie przez bywalców Sunrise Festival honorowym rezydentem Amfiteatru powróci do Kołobrzegu pierwszego dnia festiwalu.

Timmy Trumpet to australijski artysta, który swoją karierę na scenach EDM rozpoczął od grania na trąbce. Jego pasja, muzyczne mistrzostwo oraz niezwykła łatwość w tworzeniu melodii sprawiły, że szybko stał się stałym bywalcem DJ-skich występów na Ibizie i w końcu postanowił sam zostać producentem. Momentalnie dostał się do światowej czołówki reprezentantów sceny EDM. Jego pierwszym międzynarodowym hitem solowym był utwór "Freaks" wydany w 2014 roku. Kolejnymi utworami, które zrobiły zamieszanie na rynku były "Toca" z Carnagem i KSHMR'em oraz "Party Till We Die" z MAKJ'em. Timmy Trumpet wystąpi po raz pierwszy przed kołobrzeską publicznością na scenie na parkingu w drugim dniu Sunrise Festival 2018.

Koncerty:

Data: 27-29 lipca 2018
Miejsce: Amfiteatr w Kołobrzegu, ul. Aleksandra Fredry 1

Bilety:
Trwa pre-rejestracja biletów na Sunrise Festival 2018. Uczestnicy mogą dokonać rezerwacji biletów w uśrednionej cenie 199zł i opłacić je między 25 a 28 dniem lutego na stronie www.bilety.sunrisefestival.pl. Cena biletów w sprzedaży regularnej zaplanowanej na 1 marca 2018 będzie wyższa.

ip

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Więcej o artyście

Fedde le Grand
Fedde le Grand Data urodzenia: 1977-09-07
Kraj: Holandia
Gatunek: House
FB dlaMaturzysty.pl reklama