Wybierz miasto
Muzyka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Zbliża się Regałowisko w Bielawie!

2013-08-12

Tradycyjnie ostatni weekend sierpnia to czas kiedy u podnóża Gór Sowich wybrzmiewać będą dźwięki muzyki reggae. Po raz piętnasty w Bielawie odbędzie się festiwal Regałowisko i kolejny raz będzie gościł najciekawszych wykonawców z zagranicy oraz czołówkę polskich artystów.

Rok temu impreza bardzo wysoko ustawiła poprzeczkę zapraszając rewelacyjnych artystów, którzy na trzech scenach prezentowali swoją twórczość. Skład tegorocznej edycji nie pozostawia wątpliwości, że impreza jest jednym z najważniejszych punktów na mapie festiwali reggae w Polsce.

Regałowisko nie zmienia miejsca i jak co roku fani reggae będą bawić się na terenie OWW Sudety w dniach 22-24 sierpnia. Trzy sceny i ponad trzydziestu artystów są gwarancją, że każdy miłośnik jamajskich brzmień znajdzie coś dla siebie. General Stage będzie gościć takie sławy jak słynący z ognistych i bardzo żywiołowych koncertów Capleton, legendy roots reggae - Israel Vibration w towarzystwie zespołu Roots Radics, jeden z najlepszych reprezentantów jamajskiego młodego pokolenia Protoje czy europejska gwiazda Alborosie.

Sound Stage to miejsce obowiązkowe dla wszystkich fanów kultury sound systemowej, które w tym roku eksploduje świeżością i różnorodnością brzmień. To tutaj swoje koncerty zagrają: Kabaka Pyramid, Iba Mahr czy Randy Valentine, a ponadto swoje showcase zaprezentuje wielu uznanych składów z Europy jak: Sentinel Sound, Kingstone Records czy Mortal Combat Sound. Ponownie stanie też Jamaican Style Food Corner, gdzie wystąpi absolutna legenda brytyjskiej sceny dub - Jah Shaka.

Wystąpią między innymi:

CAPLETON
ALBOROSIE
ISRAEL VIBRATION
JAH SHAKA
PROTOJE
KABAKA PYRAMID
IBA MAHR
RANDY VALENTINE
SENTINEL
U-CEE
STEPPA STYLE
KINGSTONE SOUND
MORTAL KOMBAT SOUND
DUBS TILL DAWN
VAVAMUFFIN
MARIKA & SPOKOARMIA
MALEO REGGAE ROCKERS
MESAJAH
27 PABLO
PAPRIKA KORPS
SPLENDID SOUND
SENSITHIEF
TISZTELET
OBORA RECORDS
THE WHIFF
DANCEHALL MASAK-RAH
ELDERS45
ROOTS REVIVAL
PANDADREAD
EASTWEST SOUND
STEPPA WARRIORS
RASTA RASTAMTA
BRO BRO SOUND

Karnety i bilety:
2500 szt w cenie 65 PLN
pozostałe / w dniu festiwalu 80 PLN

Bilety jednodniowe 30 PLN

Kup bilet na to wydarzenie »ip

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo

Więcej o zespole

Israel Vibration
Israel Vibration Data założenia: 1970
Kraj: Jamajka
Gatunek: Reggae
FB dlaMaturzysty.pl reklama