Wybierz miasto
Muzyka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Zakaz robienia zdjęć na wrocławskim koncercie Stevena Wilsona

2018-06-14

12 lipca 2018 w Hali Stulecia we Wrocławiu wystąpi Steven Wilson. Podczas koncertu będzie obowiązywał zakaz nagrywania i robienia zdjęć.

Steven Wilson jest znany z tego, że bardzo ceni swoją prywatność, a na koncertach wytwarza niezwykle intymną więź ze słuchaczami. By relacje muzyk-fan zachować w najczystszej postaci, management artysty postanowił podczas wrocławskiego koncertu wprowadzić całkowity zakaz wnoszenia jakichkolwiek aparatów fotograficznych. Wszystko po to, by widzowie mogli delektować się dźwiękami muzyki i zachować je w pamięci w  formie wspomnień, a nie na zdjęciach, czy nagraniach wideo.

- Podczas występu artysty będzie obowiązywać absolutny zakaz fotografowania, filmowania oraz rejestrowania dźwięku. Dotyczy to zarówno aparatów fotograficznych, jak i telefonów komórkowych oraz wszystkich tego typu urządzeń. W przypadku naruszenia zasad, trzeba się liczyć z przymusowym opuszczeniem Hali Stulecia. Musimy zaakceptować prośbę artysty i o to samo proszę jego polskich fanów, którzy wybierają się za miesiąc na koncert do Wrocławia - komentuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.

Steven Wilson jest niepokornym artystą, który wpisuje się w obecny trend światowy. Polscy fani chcąc nie chcąc będą więc musieli zaakceptować zasady zakazu robienia zdjęć i filmowania koncertu.

- Coraz częściej artyści wprowadzają taki zakaz. Najlepszym przykładem są tutaj dwa koncerty Manowar, czy Emeli Sandé, które mieliśmy przyjemność zorganizować - dodaje Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM.

Jak pokazują poprzednie wizyty tego artysty w Polsce oraz wyniki sprzedażowe wrocławskiego koncertu, można z całą pewnością stwierdzić, że fani znad Wisły kochają mistrza progresywnych brzmień i w pełnic akcetują jego wymaganie i podejscie do muzyki.

ip

fot. materiały prasowe/Prestige MJM

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Więcej o artyście

Wilson Steven
Wilson Steven Data urodzenia: 1967-11-03
Kraj: Wielka Brytania
Gatunek: Rock progresywny
FB dlaMaturzysty.pl reklama