Wybierz miasto
Muzyka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

TEKA$HI69 zamyka ogłoszenia Hip Hop Kemp 2017!

2017-08-14

Coś się kończy, a coś zaczyna – w myśl tej zasady zamykamy dzisiaj programowe ogłoszenia tegorocznej edycji Hip Hop Kemp, by już za 5 dni, oficjalnie odpalić szesnastą edycję Festiwalu z Atmosferą! Dla tych, którzy nie mają jeszcze karnetów, jest to ostatni dzwonek, by kupić je online, a wszyscy Ci, którzy pewni są już swojego wyjazdu mogą cieszyć się ostatnią dawką lineupowego doładowania, w postaci duetu TEKA$HI69 x Dalyb!

HHK

Jeśli portal Hypebeast ustawia Cię w gronie 10 najlepiej rokujących raperów tego roku, to wiedz, że coś się dzieje! Takie słowa możemy skierować do pochodzącego z Brooklynu TEKA$HI69, który swoją zupełnie niepodrabialną stylówką, wywodzącą się wprost z anime, zyskuje uznanie coraz szerszej grupy odbiorców. Nic dziwnego, zakładając, że w gronie fanów jego scream rapu powinni się znaleźć się wszyscy, do których trafia muzyka $usecideboy$ czy BONES. Poza kontrowersyjnym wyglądem, nawijka tego młodziaka to prawdziwie bezkompromisowe narzędzie, z którego korzysta słowacka ekipa HAHA Crew. To właśnie ich reprezentant, Dalyb stanie za deckami podczas koncertu Teka$hiego, a tak świeże połączenie bankowo rozpali ogień pod hradcową sceną!

To już prawdziwa, ostatnia prosta przed tym, co zastaniemy między 17, a 19 sierpnia w czeskim Hradec Králové. Już w najbliższy weekend teren położonego tam, opuszczonego lotniska wojskowego ponownie zamieni się w prawdziwe centrum najpiękniejszej pasji świata, płynnie łącząc ze sobą najważniejsze tej zajawki - rap, taniec, grafiti oraz produkcję. Przez lata Kemp obrósł prawdziwą legendą, której doświadczyć można tylko na miejscu – zaledwie 50 kilometrów od polsko-czeskiej granicy. Więcej informacji na temat imprezy, jak i odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania znajdziecie na oficjalnej stronie festiwalu, www.hhk.pl

3-dniowe karnety na festiwal, zapewniające także wstęp na poprzedzający go warm-up są jeszcze dostępne w regularnej sprzedaży, za pośrednictwem oficjalnego polskiego sklepu internetowego www.joystore.pl/hhk

ip

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

FB dlaMaturzysty.pl reklama