Wybierz miasto
Muzyka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Sobota, Popek i Matheo: Zobacz teledysk promujący film "Totem" [WIDEO]

2017-11-09

Prezentujemy oficjalny teledysk promujący film „Totem”, który wejdzie na ekrany kin 24 listopada. Utwór został nagrany wspólnie przez Michała Sobolewskiego, Matuesza Schmidta oraz Pawła Mikołajuwa.

Sobota, Popek, Matheo - Totem

Pierwszy z nich to znany szerzej pod pseudonimem Sobota charyzmatyczny reper, którego teledyski mają wielomilionowe wyświetlenia, a albumy muzyczne pojawiały się w czołówce najchętniej kupowanych płyt w Polsce. Drugi z artystów to lubujący się w kontrowersjach Popek Monster. Zdobył szeroką popularność dzięki zespołowi Gang Albanii, brał też udział w galach KSW, na których jego walki wzbudzały największe emocje. Za warstwę muzyczną odpowiedzialny jest natomiast Matheo, producent uznawany za jednego z najlepszych w Polsce, który w swojej karierze współpracował z najchętniej oglądanymi w naszym kraju muzykami na portalu YouTube. Realizacją obrazu do teledysku Totem zajęła się ekipa 9Liter Filmy, Stoprocent oraz Kino Świat.

Oficjalny teledysk:
 

Sobota, Popek, Matheo - Totem (prod. Matheo)


O filmie

Dziki (Karol Bernacki) po wyjściu z więzienia zostaje bramkarzem w nocnym klubie. Jego dziewczyna – Dagmara, jest jedną z pracujących w nim tancerek. Ambicja każe mu szukać lepszego życia i młody chłopak za wszelką cenę chce się wybić z nizin społecznych. Wzorem dla niego jest jego brat Igor (Sobota) – gangster stojący na czele liczącej się na mieście grupy przestępczej. Ten jednak nie chce, aby Dziki wszedł do jego szemranego świata. Wiadomość o ciąży Dagmary zbiega się z brutalnym potraktowaniem dziewczyny przez grupę klientów. Dziki dowiaduje się o dużej transakcji na nielegalnym rynku narkotyków. Postanawia zemścić się na ludziach, którzy chcieli skrzywdzić jego dziewczynę i z pomocą Igora decyduje się obrabować bandytów. Daje to początek emocjonującej  walce gangów i spirali zemsty, której nikt nie będzie w stanie już opanować. 

ip

 


GALERIA ZDJĘĆ: Totem - zdjęcia z filmu (7)
Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

FB dlaMaturzysty.pl reklama