Wybierz miasto
Muzyka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Piaskoffnica na OFF Festival Katowice 2018

2018-06-01

Organizatorzy OFF Festival Katowice 2018 przygotowali również program dla najmłodszych uczestników wydarzenia. Przeczytaj, co odbędzie się w tym roku w Piaskoffnicy.

Warto przypomnieć, że dzieci do 10. roku życia wchodzą na OFF Festival za darmo (oczywiście pod opieką dorosłych). W strefie Gastro czeka na nich odpowiednie menu, a na oficjalnym stoisku OFFa z merchem można nabyć słuchawki chroniące słuch najmłodszych. Do czego niezmiennie zachęcamy co roku – nie tylko, kiedy grają Swans.

Przede wszystkim jednak zapraszamy najmłodsze dzieciaki do Piaskoffnicy (znowu: tylko z opiekunami!). To miejsce stworzone na OFFie specjalnie dla nich. Znajdzie się tu przewijak, będzie podgrzewacz do jedzenia, ale przede wszystkim – wiele fascynujących, inspirujących aktywności pod fachowym okiem Ani i Doroty. Anna Gołębiewska zajmuje się fotografią, a jej specjalność to portrety i dzieci. Dorota Nowicka z kolei reprezentuje Pracownię KOKKA i specjalizuje się w drewnie oraz designie. Obie mają doświadczenie w prowadzeniu warsztatów i obie czerpią radość ze spontanicznego charakteru dziecięcej twórczości.

Piaskoffnica czynna będzie codziennie, od 15:00 do 20:30.

Szczegółowy program

Piątek, 3 sierpnia

1. Zabawy ruchowe, tor ze snopów siana.
2. Piaskownica: robienie zamków, szukanie skarbów (np. małych słodyczy).
3. Festiwalowe malowanie włosów oraz malowanie twarzy w klimacie boho. Zmywalne tatuaże z motywami muzycznymi.
4. Malowanie dźwięków. Zabawa polegająca na słuchaniu fragmentów różnorodnych utworów muzycznych i próbie narysowania dźwięków na papierze. Powstałe w ten sposób prace ozdobią płot strefy.

17:30 do 19:30 warsztaty - OFFmonstery. Tworzenie festiwalowych potworów-maskotek ze słomy, ścinek tkanin, patyczków i sznurków.

Sobota, 4 sierpnia

1. Zabawy z woreczkami sensorycznymi: rzucanie do celu, gra w klasy, zabawa w szukanie, chodzenie z nimi na głowie, rzuty w dal itd.
2. Duże  kolorowanki z OFFowymi motywami muzycznymi.
3. Festiwalowe malowanie włosów oraz malowanie twarzy w klimacie boho. Zmywalne tatuaże z motywami muzycznymi.
4. Czytanie książek.

17:30 do 19:30 warsztaty - tworzenie instrumentów muzycznych. Dzwoneczki, kazoo, marakasy, fletnie. Tworzenie od podstaw lub z półproduktów + ozdabianie (każdy wedle własnego uznania i dostępnego czasu.

Niedziela, 5 sierpnia

1. Piaskownica: robienie zamków, szukanie skarbów (np. małych słodyczy).
2. Granie w gumę, w sznura, skakanka, gimnastyka, skoki na odległość.
3. Festiwalowe malowanie włosów oraz malowanie twarzy w klimacie boho. Zmywalne tatuaże z motywami muzycznymi.
4. Wyścig po torze z opon i snopów siana. Wyścigi w workach.

17:30 do 19:30 warsztaty - OFFowe pióropusze do założenia na głowę, wykonane z papieru, piór i tasiemek. Malowanie twarzy w stylu boho. Malowanie kamieni.

Koncerty:
Data: 3-5 sierpnia 2018
Miejsce: Dolina Trzech Stawów, Katowice

Bilety:
Trzydniowe karnety w cenie 330 zł możecie już kupić w OFF Sklepie. Cena ta obowiązuje do 10 czerwca lub do wyczerpania biletów z trzeciej puli. W sprzedaży są również bilety na pole namiotowe, w cenie 70 zł.

ip

fot. materiały prasowe/SpontanProductions

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
FB dlaMaturzysty.pl reklama