Wybierz miasto
Muzyka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

OWF 2015: Crystal Fighters, Afromental i We Draw A dołączają do line-upu [WIDEO]

2015-04-14

Do line-upu tegorocznej edycji Orange Warsaw Festival dołączają Crystal Fighters, Afromental i We Draw A! Wszyscy muzycy zagrają na scenie OWF już 12 czerwca.

Zobacz też: Benjamin Clementine i Zagi na Orange Warsaw Festival! [WIDEO] >>

Crystal Fighters

Kapela pochodzi z Londynu, a w jej skład wchodzą: Sebastian Pringle, Mimi Borelli, Gilbert Vierich, Graham Dickson oraz Laure Stockley. Ich pierwszy krążek ujrzał światło dzienne w 2010 roku, a mowa o "Star of Love". Kolejne albumy to wydany w 2012 roku "Star Of Love (Remixes) oraz "Cave Rave", płyta która na półkach sklepów pojawiła się w 2013 roku.

We Draw A

We Draw A to wrocławski duet, który skupia się na elektro-popie. W 2012 roku muzycy nagrali swój pierwszy utwór pt. "Tears from the Sun", który jest zapowiedzią EP-ki "Glimpse", która ujrzała światło dzienne w 2013 roku. W krótkim czasie, na rynek trafiły cztery wydawnictwa duetu, w tym świeży krążek CD, złożony z utworów pochodzących z "Glimpse" i drugiej w dorobku zespołu EP-ki "Whirls".

Afromental

Zespół Afromental zaczął dokładnie 10 lat temu, w 2004 roku, w Olsztynie. W bardzo szybkim tempie zawojował polską scenę muzycznąm, a wszystko dzięki Przeglądowi Młodych Kapel Gazety Olsztyńskiej oraz Festiwalowi Muzyki Młodzieżowej Gama w Kołobrzegu, gdzie m.in. kapela wykonała utwór "Bananowy Song" grupy VOX i to w stylu reggae.

Ten oryginalny występ zagwarantował zespołowi miejsce w "Złotej dziesiątce" festiwalu, a przebojowość chłopaków stała się ich znakiem rozpoznawczym.

Zespół Afromental to siedmiu przepełnionych energią i wieloma muzycznymi zdolnościami chłopaków. Zmieniają oni polską scenę muzyczną, zamiatając pod dywan to co niemode i zastepując je oryginalnymi, artystycznymi inspiracjami.

Podczas OWF 2015 wystąpią także m.in. Muse, The Chemical Brothers, Incubus, Bastille, Mark Ronson, Hey, FKA Twigs, Nosowska, Paloma Faith, Papa Roach, Three Days Grace, Asking Alexandria, Mela Koteluk, Łąki Łan, Gooral, Palma Violets, Wolf Alice, Sheppard, KAMP!, Kari, Kadebostany, Birth Of Joy, Carrion, Coria, Cosovel, Baasch, Lari Lu, K Bleax, Zagi i Benjamin Clementine.

Orange Warsaw Festival
12-14 czerwca
Warszawa, Służewiec

EW

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
FB dlaMaturzysty.pl reklama