Wybierz miasto
Muzyka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Na Hip Hop Kemp 2015 padł rekord! Wygraj bilet na kolejną edycję

2015-08-27

Hip Hop Kemp 2015 za nami! Festiwal w czeskim Hradec Kralove potrwał od 20 do 22 sierpnia i przyciągnął rekordową liczbę osób - w międzynarodowej atmosferze bawiło się 25 tysięcy festiwalowiczów!

14. edycja "Festiwalu z Atmosferą" przeszła do historii. Po raz kolejny, kilkadziesiąt tysięcy fanów czarnych brzmień spędziło cztery sierpniowe dni w prawdziwym, hip-hopowym raju! Jak inaczej określić Festivalpark w Hradec Králové, który co roku przyciąga na swoją scenę śmietankę rap-podwórka i czołówkę DJ-ingu z całego świata, a uczestników raczy czeskimi smakołykami, wyjątkowymi opcjami rozrywki i relaksu oraz sierpniowymi promieniami słońca?

Padł rekord

Rekordowy wynik - 25 tysięcy festiwalowiczów, to sprawka między innymi grubego line-upu, który w tym roku zasilili m.in. Ghostface Killah, Mobb Deep, Yelawolf, Joey Bada$$, Hopsin, Evidence, PRhyme (Royce da 5’9” & DJ Premier), Dope D.O.D. i kilkudziesięciu innych graczy, w tym także artyści polskiej sceny. Do tego doszło jeszcze mnóstwo opcji na spędzenie czasu poza koncertami - bitwy freestyle'owe, zapasy w czekoladzie, turniej streetball, zawody taneczne, czy też pokazy na rampie.

Wypełnij ankietę i wygraj bilet na kolejny Kemp!

Nie inaczej będzie podczas 15. edycji festiwalu Hip Hop Kemp! Do Czech możecie wpaść między 17 a 20 sierpnia 2016, a każdy, kto uczestniczył w tegorocznej edycji, ma szansę już teraz zapewnić sobie wjazd na Kemp 2016! Wystarczy, że podzielicie się swoimi spostrzeżeniami z tegorocznego święta kultury hip-hop w pofestiwalowej ankiecie. Znajdziecie ją na stronie www.hiphopkemp.pl. Możecie także kliknąć w zdjęcie, które znajduje się poniżej - przeniesie was do strony HHKEMP.

Podzielcie się wspomnieniami

Podzielcie się też z innymi kempowiczami swoimi wspomnieniami z festiwalu, uwiecznionymi na zdjęciach i filmach! Uchwyciliście zacne kempowe momenty tegorocznej edycji? Możecie pochwalić się śmiesznymi kadrami z pola namiotowego? A może nakręciliście najlepsze koncertowe opcje pod sceną? Jeśli chcecie dorzucić swoje zdjęcia do festiwalowej galerii lub zobaczyć urywki swoich nagrań na oficjalnym video, podsyłajcie materiały na foto@hiphopkemp.pl.

Zatem odliczamy do 15. edycji "Festiwalu z Atmosferą". Przyłączcie się już teraz do oficjalnego eventu Hip Hop Kemp 2016 na Facebooku.

Enjoy your life in love and peace - niechaj to hasło przyświeca wam przez cały rok, aż do złapania przyszłorocznych promieni kempowego słońca. Hip Hop Kemp will kick your ass again and AGAIN!

ip/ew

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
FB dlaMaturzysty.pl reklama