Wybierz miasto
Muzyka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Mela Koteluk i The Dumplings kolejnymi gwiazdami Orange Warsaw Festival 2018

2018-05-09

Coraz bliżej Orange Warsaw Festival 2018. Do LCD Soundsystem, Florence + The Machine, czy Taco Hemingwaya dołączyli kolejni artyści. Mela Koteluk i The Dumplings wystąpią drugiego dnia festiawlu, 2 czerwca.

Mela Koteluk

Koncertem na Orange Warsaw Festiwal Mela wraca do grania na żywo i zapowiada kolejny rozdział swojej muzycznej kariery. Jeszcze w tym roku ma ukazać się trzeci solowy album artystki, którego przedpremierowe fragmenty usłyszymy już 2 czerwca w Warszawie. Mela zadebiutowała w 2012 roku albumem "Spadochron", który przyniósł jej 3 Fryderyki i uzyskał status platynowej płyty zyskując uznanie fanów i krytyków. Po dwóch latach intensywnego koncertowania, jesienią 2014 roku ukazała się druga, autorska płyta Meli pt. "Migracje". Zapowiedział ją singiel zatytułowany "Fastrygi", który bardzo szybko znalazł się w czołówkach list przebojów. Ostatnia trasa Meli, "Zmienne Tętno", była zwieńczeniem 4-letniego maratonu koncertowego, po którym artystka zrobiła sobie dwuletnią przerwę.

The Dumplings Orkiestra

The Dumplings to taneczny smutek i chwytliwe melodie. Elektropopowy duet mocno stawia na elektronikę w duchu nowych brzmień, ale nie zapomina o chwytliwych piosenkach - znaku rozpoznawalnym twórczości Justyny Święs i Kuby Karasia. Błyskotliwy debiut The Dumplings w 2013 roku sprawił, ż e ich muzyką zainteresowały się największe wytwórnie w Polsce. Ich pierwszy album "No Bad Days" otrzymał Fryderyka w kategorii Debiut za 2014 rok. Kolejna płyta, "Sea You Later", w całości skomponowana i wyprodukowana przez zespół okazała się wielkim sukcesem za sprawą singli "Kocham być z Tobą" i "Nie Gotujemy". Podczas koncertu z twórczością Agnieszki Osieckiej, The Dumplings po raz pierwszy spotkali się na scenie z orkiestrą. Ta udana współpraca zaowocowała specjalną trasą koncertową i także na Orange Warsaw Festival zespół zobaczymy w tej poszerzonej formule. A ponieważ aktualnie duet kończy prace nad najnowszym wydawnictwem, premierowe fragmenty również usłyszmy na festiwalu.

Koncerty:

Data: 1-2 czerwca 2018
Miejsce: Tor Wyścigów Konnych, Warszawa-Służewiec

Bilety:
W sprzedaży są bilety i karnety Regular Tickets w kilku opcjach, w tym także bilety w promocyjnych cenach dla klientów Orange i specjalne pakiety na Orange Warsaw Festival i Open’er Festival Powered by Orange. Szczegółowy cennik na www.orangewarsawfestival.pl
Regular Tickets dostępne od 15.12.2017 do 22.05.2018 lub do wyczerpania puli biletów.
Karnet 2 dni – 399 zł
Karnet 2 dni z 15% rabatem dla Klientów Orange – 339 zł
Bilet jednodniowy – 229 zł
Bilet jednodniowy z 15% rabatem dla Klientów Orange – 195 zł

ip

fot. materiały prasowe/Alter Art

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo

Więcej o zespole

FB dlaMaturzysty.pl reklama