Wybierz miasto
Muzyka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Independent Dub Day 2017 we Wrocławiu!

2017-09-06

Przez dwa dni stolica Dolnego Śląska będzie drżeć od potężnych basów! 3 i 4 listopada pod dachem Wrocławskiego Centrum Kongresowego będzie królować dub we wszystkich, nawet najbardziej niespodziewanych odsłonach.

3 listopada (piątek):
ABA SHANTI-I (UK)
ADRIAN SHERWOOD (UK)
POSITIVE THURSDAYS IN DUB (PL)
RADIKAL GURU & RADIKAL HORNS (PL)
ROOTS REVIVAL SOUND SYSTEM (PL)
VIOLINBWOY (PL)

4 listopada (sobota):
THE BUSH CHEMISTS (CHAZBO, CULTURE FREEMAN, DOUGIE CONSCIOUS) (UK)
DUBKASM (UK)
DUB DYNASTY (UK)
MAD PROFESSOR & JOE ARIWA (UK)
VIBRONICS & MADU MESSENGER (UK)

Na scenie pojawią się połączone siły Alpha Steppa i Alpha & Omega, czyli Dub Dynasty, legendarny kolektyw z Leicester, który od ponad 20 lat trzęsie sceną UK Dub – VibronicsThe Bush Chemists, jedna z najważniejszych formacji dubowych w Wielkiej Brytanii, ojciec brytyjskiego dubu Aba Shanti-I, bristolska załoga Dubkasm, mistrz konsolety Adrian Sherwood oraz guru brytyjskiej sceny dubowej Mad Professor! Nie zabraknie również polskich wykonawców – zagrają weterani z Roots Revival Sound System, najbardziej rozpoznawalny współczesny polski twórca dubu na międzynarodowej scenie – Radikal Guru, który zagra na żywo wraz z Radikal Horns, niezwykle utalentowany Violinbwoy i wrocławski projekt Positive Thursdays In Dub! Fanatycy niskich częstotliwości mogą liczyć na potężne nagłośnienie, firmowane przez Dubseed Sound System i Roots Revival Sound System!

Independent Dub Day to największy halowy festiwal muzyki dub w naszej części Europy! W listopadzie we Wrocławskim Centrum Kongresowym może wydarzyć się wszystko - kosmiczny bas zagnie czasoprzestrzeń! Tym razem dzień wydłuży się do 48 godzin, podczas których obok legend europejskiej sceny dubowej wystąpią wykonawcy prezentujący hipernowoczesne oblicze gatunku, który zawsze słynął z przełamywania schematów.

Z fascynującym światem dubu, jednego z najważniejszych i najbardziej otwartych na eksperymenty gatunków muzycznych, można się na ogół zetknąć w niszowych klubach albo na sound systemowych scenach, towarzyszących plenerowym festiwalom reggae. Independent Dub Day to ostateczny dowód na to, że dub jest zjawiskiem zasługującym na pełnowymiarowy halowy festiwal muzyczny. To impreza naprawdę radykalna, w najlepszym tego słowa znaczeniu! 

Największe święto dubu w Polsce wymaga odpowiedniej oprawy. Festiwalowi goście będą mogli odzyskać siły w strefie foodtrucków oraz napić się najlepszego piwa dzięki lokalnym wytwórcom i niszowym browarom. Stoiska z nagraniami przypomną o pionierskim okresie muzyki dub, kiedy to winylowe wydania stawały się rarytasami błyskawicznie po wydaniu. A to nie koniec festiwalowych niespodzianek!

Data: 3-4.11.2017
Miejsce: Wrocławskie Centrum Kongresowe

Bilety:
59 PLN Bilet jednodniowy
70 PLN Bilet jednodniowy w dniu wydarzenia
99 PLN Bilet dwudniowy
120 PLN Bilet dwudniowy w pierwszy dzień wydarzenia

ip

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

FB dlaMaturzysty.pl reklama