Wybierz miasto
Muzyka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Il Divo w TVP Polonia

2013-02-27

Koncert Il Divo po raz kolejny będzie można zobaczyć w ogólnopolskiej telewizji. Tym razem londyńskie show Il Divo wyemituje TV Polonia. Na dwa tygodnie przed występem grupy w hali Ergo Arena będzie to doskonała okazja do przekonania się o tym jak wspaniale śpiewają muzycy z Il Divo.

Z chwilą ogłoszenia koncertów Il Divo w Polsce, zespół ten nie miał zbyt wielu fanów w naszym kraju. Teraz jest zupełnie inaczej. Bilety na występ śpiewaków w Ergo Arenie, który odbędzie się już 15 marca, sprzedają się w bardzo szybkim tempie. IL Divo interesują się również media. Po emisji koncertu grupy w Polsacie i TVP 1, pokazaniem Il Divo na swojej antenie zainteresowały się kolejne ogólnopolskie telewizje.

- Tym razem koncert wyemituje TVP Polonia. Pierwsza emisja już 2 marca o godzinie 18:40 – informuje Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM, która jest organizatorem koncertu Il Divo w Ergo Arenie.

W TVP Polonia zostanie wyemitowany londyński koncert grupy. Warto podkreślić, że nie skończy się na jednej emisji. Zostanie ona bowiem ponowiona jeszcze dwa razy. Koncert zostanie pokazany w TVP Polonia również 3 marca o godzinie 23:00 i 6 marca o godzinie 13:00.

- Na pewno warto zasiąść w jednym z tych terminów przed telewizorem i wczuć się w klimat koncertu, który już niebawem odbędzie się w Polsce – tłumaczy Janusz Stefański.

Emisje koncertów w ogólnopolskich telewizjach i inne działania promocyjne sprawiły, że zespół stał się rozpoznawalny w Polsce. Co ciekawe, ma to przełożenie nie tylko na sprzedaż biletów na marcowy występ grupy w Ergo Arenie. - Wiemy również, że kampania promocyjna sprawiła, że zdecydowanie lepiej sprzedają się w Polsce płyty IL Divo. Ten zespół przestał być dla Polaków anonimowy i ma już naprawdę wielu fanów w naszym kraju. Będzie to doskonale widać podczas marcowego koncertu. Hala Ergo Arena wypełni się niemal po brzegi – wyjaśnia Mateusz Pawlicki z Prestige MJM.

ip

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

FB dlaMaturzysty.pl reklama