Wybierz miasto
Muzyka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Hip Hop Kemp nadchodzi wielkimi krokami!

2017-06-23

Oficjalnie widzimy się od 17 do 19 sierpnia w czeskim Hradec Králové, zaledwie 50 km od polsko-czeskiej granicy. Ale już od środy - 16 sierpnia - rozkręcamy gruby melanż podczas festiwalowego warm-up party!Dzisiejsza odsłona poświęcona jest w pełni europejskim artystom - do kempowego line-upu dołącza czwórka Włochów: Kaos One, DJ Craim, Danno i DJ Baro, przedstawicielka Holandii Starrlight, niemiecki raper Edgar Wasser oraz czeski duet Rest & DJ Herby.

Kaos One, DJ Craim, Danno i DJ Baro to czwórka z pięciu członków włoskiej super grupy Good Old Boys. Niezwykle charyzmatyczny i obdarzony mocnym wokalem Kaos One jest obecnie najpopularniejszym reprezentantem sceny hardcore'u we Włoszech. Tworzy zgrany duet wraz z DJ-em Craimem, który zaledwie w wieku 16 lat uzyskał tytuł wicemistrza świata ITF 2005! Danno to działający od 1994 roku współzałożyciel legendarnej hip-hopowej grupy Colle der Formento, do której dołączył także DJ, beatmaker i bboy DJ Baro. Ten występ będzie prawdziwym pokazem skillów wokalnych i turntablistycznych!

Starrlight od najmłodszych lat zakochana była w muzyce i próbowała swoich sił wokalnych, tworząc teksty do instrumentali swoich ulubionych artystów - Missy Elliot, Da Brat, Lil’kim, czy MC Lyte. Już w wieku 16 lat tworzyła swoją własną muzykę. Ze swoim świeżym podejściem do holenderskiej sceny zaczęła wspinać się na szczyt - obecnie przed takimi artytsami, jak Rockness (Heltah Skeltah), Shabaam Sahdeeq, Reverie, Yarah Bravo czy Onyx.

Rest & DJ Herby współpracują razem od 2010 roku, kiedy to wydali pierwszy z dwóch wspólnych albumów. Były mistrz freestyle'u wydaje w tym roku nowy solowy krążek, ale to właśnie z DJ-em Herbym grają najbardziej energiczne i klimatyczne koncerty. Z kolei dobrze znany niemieckiej publiczności Edgar Wasser powraca w tym roku na Hip Hop Kemp po 3 latach, by znów zarazić nas swoją ironią i sarkazmem ze sceny.

3-dniowe karnety na tegoroczny festiwal (17-19 sierpnia) i poprzedzający go warm-up (środa, 16 sierpnia) dostępne są na www.joystore.pl/hhk

ip

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

FB dlaMaturzysty.pl reklama