Wybierz miasto
Muzyka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Halla Nordfjörd wyrusza w trasę po Polsce w październiku 2018

2018-09-07

Już w październiku 2018 Halla Nordfjörd wyrusza w trasę koncertową po Polsce i Słowacji. Tournée rozpocznie się koncertem w LaBoheme w Warszawie. Występ inaugurujący trasę został zaplanowany na 16 października. Sprawdź, gdzie jeszcze zagra pochodząca z Islandii artystka!

– To najlepsza Islandka wśród songwriterek i najlepsza songwriterka wśród Islandek – piszą polskie media. Gra i śpiewa proste, piękne piosenki na gitarę i wokal. Artystka za swoją  płytę "Bridge" zebrała pozytywne recenzje w prasie islandzkiej, polskiej i europejskiej. W październiku przyleci do naszego kraju na krótką trasę koncertową.

Tak o artystce piszą polscy dziennikarze:

"Aktivist": Piękny, ściszony wokal i niezwykle urocze melodie, które gra na swojej gitarze, świetnie się komponują, wprawiają w melancholijny nastrój i budzą nostalgię. Jej utwory sprawiają wrażenie intymnych, "małych", a przez to prawdziwych.

"Przekrój": Halla wkrótce będzie gwiazdą. Wtedy będziecie mogli się pochwalić, że słyszeliście ją wcześniej w którymś z polskich miast.

"Gazeta Wyborcza": Główny atut Halli Nordfjörd to głos. Głęboki i lekki zarazem, jego barwa ma w sobie interesującą bezpretensjonalność i coś kojącego: przykuwa uwagę i zarazem relaksuje. Pierwsze skojarzenie? Tori Amos.

"Modny Kraków": Blond dziewczyna o czystym, ładnym głosie i delikatne dźwięki gitary. Styl, który powinni polubić słuchacze Tori Amos, Björk i Norah Jones. Gdyby Halla grywała co wieczór w jednej z krakowskich knajp, na pewno chętnie bym tam zaglądał.

Portal "All In Poznań": Halla Norðfjörð to najlepsza Islandka wśród songwriterek i najlepsza songwriterka wśród Islandek.

Portal "Uwolnij Muzykę": Delikatna songwriterka z Islandii, za którą się tęskni i która śpiewa proste, akustyczne piosenki. To był zdecydowanie jeden z najbardziej magicznych wieczorów tego roku. Pozostawiła straszliwy niedosyt, bo na jej koncerty mógłbym chodzić prawie codziennie.

Plan jesiennej trasy koncertowej wygląda następująco:

16.10, Warszawa, LaBoheme

17.10, Kraków, Żaczek + Helaine Vis i Tim McMillan & Rachel Snow

18.10, Pesov (Słowacja), Christiania

19.10, Chorzów, CHCK + Daria Zawiałow, Tim McMillan & Rachel Snow i Daniel Spaleniak

20.10, Pajęczno, Kino Świteź

21.10, Pozań, Meskalina + Sasha Boole

ip

fot. Jarek Klamka/materiały prasowe/Borówka Music

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

FB dlaMaturzysty.pl reklama