Wybierz miasto
Muzyka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

"Guns Up" jest jak ekspres

2009-03-18
 Szybkość granych utworów na debiutanckim albumie The Roosters prawdopodobnie równa się prędkości jaką wyciągają kolejowe ekspresy.

8 premierowych kompozycji warszawskiej kapeli to klimaty amerykańskiego punk – rocka. Brudne brzmienia, nieposkładane słowa, gdzie wokal nie jest zbyt dużym atutem, bo i nie musi…Album brzmi trochę jak plażowa impreza, gdzie potencjalna zadyma wisi w powietrzu.

Ten krążek pompuje sporo emocji i mnóstwo energii. Chłopaki z The Roosters nagrali całkiem znośny, dynamiczny materiał, który jest jak dynamit i w każdej chwili może wybuchnąć. Jest to może trochę zbyt infantylne, ale odnoszę wrażenie, że właśnie takie miało być. Taki był zamysł tego krążka i jest to pewnego rodzaju hologramem "Roostersów".

Czy „Guns Up” będzie jednostrzałowym zwycięzcą? Myślę, że nie. Przed The Roosters jeszcze długa i daleka droga. Czekam na drugi album, który mam nadzieję zaśpiewany będzie w ojczystym języku. Wtedy będzie można lepiej ocenić żywotność warszawskiego bandu. Angielski zawsze był łatwiejszym językiem, zarówno do komponowania jak i do zaśpiewania, aczkolwiek uważam, że zawsze najlepiej jest nagrywać w swoim języku.
Przede wszystkim to większa możliwość dotarcia z tym co chce się przekazać ludziom. No chyba, że jest to najmniej ważne, aczkolwiek w muzyce punk rockowej słowa miały akurat największe znaczenie.

Szybkie tempo tej kompilacji i zawartość w postaci tylko 8 kawałków powoduje, że nie można się nim znudzić! Po prostu za szybko się kończy.Ponadto jest to dość jednolite granie, które wywołuje w głowie większy chaos aniżeli skłaniać by miało do czegokolwiek innego.

Mimo wielu minusów tego krążka warto jest zaznajomić się z "Guns Up". Panowie nie chowajcie w każdym bądź razie pistoletów do kabur. Działajcie z „nabitą bronią", walczcie i dajcie z siebie wszystko, przynajmniej na koncertach.

Radosław Ząb


Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

FB dlaMaturzysty.pl reklama