Wybierz miasto
Muzyka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Gruby Mielzky ze specjalnym koncertem na Hip Hop Kemp 2017!

2017-06-09

Szesnaście lat pracy przy organizacji najwspanialszego festiwalu pod Słońcem nauczyło nas wielu ważnych rzeczy, ale chyba najistotniejszą z nich jest to, że siłą tego miejsca byli, są i zawsze będą ludzie. To ludzie - ci pod sceną jak i na niej, ci w namiotach i na leżakach, ci z pola oraz z produkcji, wiązani autentyczną zajawką do kultury hip hop sprawiają, że festiwal Hip Hop Kemp na zawsze będzie prawdziwym Festiwalem z Atmosferą! W związku z tym jest nam niezmiernie miło ogłosić kolejną pulę artystów, którzy między 17, a 19 sierpnia zamienią lotnisko w czeskim Hradec Králové w prawdziwe centrum pasji do muzyki i sztuki! Jeszcze tylko 69 dni i widzimy się na Kempie!

Gruby Mielzky to zdecydowanie jeden z tych graczy, których nie da się nie lubić - mało jest bowiem na krajowej scenie artystów, którzy z taką konsekwencją budowaliby swoją stylówkę. Od oficjalnego debiutu z albumem „Silny jak nigdy, wkurwiony jak zwykle”, Gruby nie schodzi poniżej poziomu, który bez wątpienia daje mu miejsce w czołówce polskiej sceny. Z pełną dozą pewności możemy zagwarantować, że to nie będzie typowy koncert Mielona. Na scenie dołączy do niego inny  pełnokrwisty kempowicz, Małpa, wraz z którym zaprezentują na Hradcowej scenie materiał z tegorocznego krążka „Rottenberg”. Owoc ich kolaboracji nigdy wcześniej nie wybrzmiał dla tak dużej publiki, ale czy właśnie nie od tego jest Kemp, by realizować takie akcje?

Aktywny na scenie od dekady Prop Dylan to jedna z najbardziej cenionych postaci szwedzkiej rap gry. Autentyczność, boombapowa natura i pełna kontrola nad anglojęzycznym flow pozwoliły mu zyskać fanów na całym świecie (przeszło 500 koncertów na 4 kontynentach!), oraz uznanie samego środowiska. Nagrywki z DJ Premierem, Talibem Kweli czy Dilated Peoples potwierdzają, że Prop to prawdziwy ambasador skandynawskiej sceny na międzynarodowej arenie, a kolejnym przystankiem na jego trasie musi być właśnie Hip Hop Kemp.

Klasycznym przykładem dobrze działającej relacji na linii raper – producent może być niemiecki skład T9, w ramach którego DoZ9 płynie gładko pod bity, które przygotowuje Torky Tork. To łagodne określenie nie zostało tutaj użyte bezpodstawnie, bo ich nadchodzące wydawnictwo w dużej mierze inspirowane będzie właśnie pobytem duetu na malutkiej wyspie u wybrzeży Afryki, gdzie ładowali energię wygrzewająć się na oceanicznej plaży.

Szesnasta edycja Festiwalu z Atmosferą przyniesie również występ dobrze znanego kempowej publice Strapo. Pochodzący ze Słowacji raper rozbił tamtejszą scenę freestylową już w wieku 16 lat, gdy brawurowo zwyciężał w największych krajowych bitwach i słusznie zdobył miano cudownego rap dzieciaka. Od tego okresu minęło już ponad dziesięć lat, a Strapo dojrzał na tyle, by wydawać pełnoprawne albumy, które za naszą południową granicą są już prawdziwymi klasykami.

3-dniowe karnety na festiwal, zapewniające także wstęp na poprzedzający go warm-up są  dostępne w regularnej sprzedaży, za pośrednictwem oficjalnego polskiego sklepu internetowego www.joystore.pl/hhk

ip

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

FB dlaMaturzysty.pl reklama