Wybierz miasto
Muzyka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Godziny do rozpoczęcia One Love Fest!

2012-11-16

Już tylko godziny dzielą nas od rozpoczęcia VIII edycji One Love Sound Fest! Podajemy kilka informacji praktycznych.

1) wejście na teren Festiwalu – otwarcie bram nastapi o godzinie 16.00.

Bilety Golden VIP Ticket wchodzą na teren Festiwalu głównym wejściem – wydzielonym „rękawem”. Dla tych osób przygotowane jest osobnewejście na teren imprezy. Bilet Golden VIP Ticket po wejściu na teren imprezy zamieniamy w Biurze Festiwalu na opaski z dostępem do balkonu VIP + kupony na napój energetyczny, kupony na piwo Grolsch oraz smycz One Love Sound Fest (osoby niepełnoletnie zamiast piwa otrzymają kupony na napoje)

Osoby, które wygrały bilet w konkursach itp., wchodzą na teren Festiwalu głównym wejściem – wydzielonym „rękawem”. Dla tych osób przygotowane jest osobne wejście na teren imprezy (to samo wejście co dla osób z biletami Golden VIP Ticket)

2) kasy biletowe – dla wszystkich, którzy będą chcieli zakupić bilety w dniu Festiwalu kasy biletowe otwarte będą od godziny 15.00. Dodatkowo w dniu imprezy, bilety będzie można nabyć w całej Polsce w sieci sprzedaży Biletin, Ticketportal, Eventim i Ticketpro.

3) szatnie – szatnie w tym roku znajdują się po prawej stronie Hali Stulecia idąc od wejścia głównego. Żetony do szatni można zakupić już w holu głównym zaraz po wejściu na teren Hali Stulecia lub bezpośrednio przy szatniach.

4) gastronomia – punkty gastronomiczne znajdują się po prawej stronie Hali Stulecia idąc od wejścia głównego. W tym roku oprócz tradycyjnej kuchi będzie można kolejny raz spróbować wegańskich potraw. Punkty z napojami rozmieszczone są w kilku punktach na terenie Hali Stulecia.

5) stoiska z gadżetami – oprócz firmowego stoiska z gadżetami One Love zapraszamy na stoiska z płytami, odzieżą rasta, i itp.

6) namiot piwny – w tym roku namiot piwny znajdować się będzie po lewej stronie Hali Stulecia idąc od wejścia głównego. Namiot piwny ma wielkość kilkuset metrów kwadratowych i będzie ogrzewany

7) sceny – scena główna znajduje się na arenie głównej Hali Stulecia, scena sound systemowa zlokalizowana jest nad holem wejścia głównego. Na scenę sound system można dostać się z holu głównego oraz z trybuny znajdującej się na arenie głównej.

8) punkt medyczny – usytuowany jest w holu przy wejściu głównym. Dodatkowo podczas imprezy będą przemieszczały się dodatkowe patrole piesze.

Do zobaczenia w sobotę!!!

Bilety!
                                                                
Jeszcze tylko jutro można kupić bilety w niższej cenie 99 zł! Zapraszamy tych któzy jeszcze tego nie zrobili do sieci sprzedaży biletów Biletin, Ticketportal, Eventim I Ticketpro!

Dodatkowe info dla tych, którzy będą chcieli zakupić bilety w dniu Festiwalu. Kasy biletowe otwarte będą od godziny 15.00. Dodatkowo w dniu imprezy, bilety będzie można nabyć w całej Polsce w sieci sprzedaży Biletin, Ticketportal, Eventim i Ticketpro.

ip

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
FB dlaMaturzysty.pl reklama