Wybierz miasto
Muzyka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Evanescence wydaje nowy album z inną wersją "Bring Me To Life" [WIDEO]

2017-08-22

Przez prawie dekadę, w latach 2003 - 2011 formacja Evanescence z wokalistką Amy Lee plasowała się na szczycie najpopularniejszych rockowych zespołów świata. Albumy  “Fallen”, “The Open Door” i “Evanescence” nie tylko sprzedały się w milionowych nakładach, osiągając status Złotych i Platynowych płyt, wpłynęły one również na kształt całego alternatywnego rocka. Jesienią 2017 roku, Evanescence powrócą z czwartym albumem studyjnym “Synthesis”, prezentując nowe wersje znanych już publiczności utworów. Zespół aktualnie kończy nad nimi pracę z producentem Willem Huntem i kompozytorem Davidem Campbellem, który aranżuje utwory na orkiestrę. “Synthesis” zawierać będzie również dwie nowe piosenki a pierwszym utworem udostępnionym z płyty jest nowa wersja „Bring Me To Life (Synthesis)”.

Synthesis- Jestem zafascynowana tym projektem. W naszej muzyce pod warstwą perkusji i mocnych gitar, kryje się znacznie więcej niż można by podejrzewać - tłumaczy Amy Lee z Evanescence - Zawsze chciałam podjąć się współpracy z Davidem Campbellem. Powstała idea "kuli śniegowej", która kompletnie przerobi nasze piosenki, nie tylko tak, żeby brzmiała jak zagrana przez całą orkiestrę ze smyczkami, ale i dodatkową elektroniką, czasem zupełnie wywracając utwór do góry - mówi Lee. Zespół będzie również koncertował z nowymi aranżacjami - trasa rozpocznie się 14 października w Las Vegas.

Evanescence powstali w połowie lat 90. Ich debiutancki album „Fallen” został wydany 2003 i dzierżył pozycję w Top 10 amerykańskiej listy Billboard przez ponad 43 tygodnie. Pokrył się również siedmiokrotną platyną, sprzedając się w nakładzie ponad 17 milionów egzemplarzy na całym świecie. Ich singiel "Bring Me to Life" (nagrany z  Paulem McCoyem z kapeli 12 Stones) trafił na szczyty list przebojów na świecie na długie tygodnie. W 2006 album “The Open Door” z singlem „Call me When You’re Sober” i „LIthium” również okazał  się dużym sukcesem. Obecnie skład  Evanescence to główna wokalistka i pianistka Amy Lee, basista Tim McCord, perkusista Will Hunt oraz para gitarzystów Troy McLawhorn i Jen Majura.ip

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

FB dlaMaturzysty.pl reklama