Wybierz miasto
Muzyka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Arkona zagra w sześciu polskich miastach

2018-06-29

Arkona powraca do Polski. Metalowa formacja zagra we wrześniu i w październiku 2018 sześć koncertów w naszym kraju. Sprawdź, w jakich miastach zagra rosyjski zespół!

Arkona (Rosja) pagan folk metal:

Na szczeblu politycznym relacje polsko-rosyjskie bywają różne z tendencją do trudnych, na szczęście nie przekładają się one na muzykę. Dowodem na to, chociażby rosyjska Arkona, która regularnie nawiedza Polskę z koncertami i jest u nas doskonale przyjmowana przez coraz liczniejsze grono fanów. Kolejny, jesienny przyjazd moskiewskiej załogi nad Wisłę, połączony będzie z aż sześcioma klubowymi koncertami!

Pagan folkmetalowa formacja zaczęła działalność w 2002 roku. Najdłuższy staż w kapeli ma jej najbardziej charakterystyczna postać, charyzmatyczna wokalistka Masza Archipowa, zawsze odziana na scenie niczym członkini bandy Robin Hooda. Wspierają ją: Rusłan "Kniaź" Rosomachierow (gitara basowa), Siergiej "Lazar" Atraszkiewicz (gitara), Władimir "Volk" Rieszetnikow (flet, dudy) i Andriej Iszczenko (perkusja). Arkona łączy elementy folkowe i metalowe, korzystając przy tym z dość bogatego instrumentarium, a w tekstach nawiązuje do tradycji przodków, do legend, baśni, podań, etc. W ciągu niespełna 20 lat istnienia Rosjanie zagrali na chyba wszystkich liczących się festiwalach metalowych w Europie. Podczas serii polskich koncertów będą promować wydaną w 2018 roku płytę "Khram" (Napalm Records).

Sprawdź, jeśli lubisz: Eluveitie, Korpiklaani, Thy Worshipper, Finntroll, Skyforger...

Koncerty:

Data: 21 września 2018
Miejsce: Poznań @ u Bazyla, ul. Norwida 18A

Data: 22 września 2018
Miejsce: Wrocław @ Pralnia, ul. Krakowska 100

Data: 23 września 2018
Miejsce: Szczecin @ Peron 5, ul. Stefana Czarnieckiego 8i

Data: 5 października 2018
Miejsce: Kraków @ Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1

Data: 6 października 2018
Miejsce: Gdańsk @ B90, ul. Elektryków

Data: 7 października 2018
Miejsce: Warszawa @ Proxima, ul. Żwirki i Wigury 99a

Bilety:
70 zł - przedsprzedaż
80 zł - w dniu koncertu

ip

fot. materiały prasowe/Knock Out Productions

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

FB dlaMaturzysty.pl reklama