Wybierz miasto
Muzyka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Aloha Entertainment świętują swoje dziesięciolecie na Hip Hop Kempie!

2017-06-19

Hop Kemp przybrał naprawdę solidne rozmiary. Prawie czterdziestu esencjonalnych, ogłoszonych już wykonawców, ponownie rozgrzeje kempowe sceny i wypełni każdy zakątek lotniska w Hradec Králové prawdziwie hiphopowym vibem! Obiecujemy jednak, że to jeszcze nie koniec programowych niespodzianek i jak co piątek serwujemy Wam kolejne nowe nazwy. Tym razem do składu wskakują połączone siły wytwórni Aloha Entertainment i Grill Funk, brytyjski grimowiec Lethal Bizzle, oraz kempowe klasyki w postaci Morlockka Dilemmy i Pio Squadu.

Wiecie co się stanie, gdy na jednej imprezie swoje siły połączą dwie najbardziej zajawione ekipy całego festiwalu? Pomyśleliśmy, że warto będzie to sprawdzić, i podczas tegorocznej edycji oddamy scenę w ręce świętującej swoje dziesięciolecie wytwórni Aloha Entertainment, która wspomagana przez ziomków z Grill Funk w potężnym secie pokaże Wam dlaczego Hip Hop Kemp nazywany jest Festiwalem z Atmosferą! Nie ma możliwości, aby tak mocno związane z Kempem załogi nie stworzyły u nas czegoś razem, a gwarantujemy Wam, że skład, który przyjedzie z nimi do Hradca będzie prawdziwą mieszanką wybuchową. Bez dwóch zdań czeka nas najbardziej epicki showcase tej edycji, a może i całej historii HHK!

Lethal Bizzle to najprawdziwszy grime’owy kocur z Londynu, jeden z najważniejszych reprezentantów tego gatunku na całych Wyspach. Chociaż od wydania swojego debiutu stuknęła mu już przeszło dekada, to w tym momencie wydaje się być na swojej życiówce. Bizzle jest bowiem świeżo po wydaniu świetnej epki “You’ll Never Make a Million from Grime”, gdzie w produkcji wspierał go m.in. Skepta, a już na horyzoncie pojawia się czwarty album artysty, który światło dzienne ujrzy prawdopodobnie jeszcze przed Kempem!

Pochodzący ze Stuttgartu Morlockk Dilemma to ostatnio jeden ze stałych kempowych wyborów, ale nikogo to nie powinno dziwić. Truskulowy weteran nie ma sobie równych na niemieckich scenach, a każde kolejne jego wydawnictwo to tylko potwierdzenie niebywałej jakości, jaką niesie w swoim rapie. Tym razem w Hradcu wspomoże go swoimi dźwiękami DJ Access, który stoi za produkcją całej europejskiej trasy Hexenkessel Tour.

Ciężko wyobrazić sobie w ogóle inną czeską rap ekipę, która w równie mocnym stopniu, idealnie wpasowałaby się w klimat tego festiwalu. Pio Squad to w pewnym sensie synonim truskulowej sceny w Czechach i bez dwóch zdań jeden z najważniejszych składów dla rozwoju całej kultury hiphop w tym miejscu. Autentyczność nagrań wciąż stawia ich w gronie nie tylko zasłużonych, ale też i topowych grup. Za wydany przed rokiem krążek „Stromy v bouri” otrzymali czeskiego Anioła – krajowy odpowiednik nagrody Grammy.

3-dniowe karnety na tegoroczny festiwal (17-19 sierpnia) i poprzedzający go warm-up (środa, 16 sierpnia) dostępne są na www.joystore.pl/hhk

ip

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

FB dlaMaturzysty.pl reklama