Festiwale - Muzyka

25-lecie Brutal Assault przeniesione na rok 2022 [WIDEO]

2021-04-16 12:45:24

Niestety również w tym roku nie będzie dane fanom ciężkiego brzmienia spotkać się w czeskiej Twierdzy Józefów. Organizatorzy jednego z największych festiwali metalowych w europie postanowili przenieść 25-edycję Brutal Assault na rok 2022. Ostatnia pełna edycja festiwalu odbyła się w roku 2019. Zobaczcie relację z wydarzenia>>

Komunikat organizatora:

 Jak na razie rok 2021 nie rozwija się korzystnie dla festiwali. Dzięki waszemu wsparciu udało nam się przetrwać ostatni rok i mieliśmy nadzieję, że tego lata powitamy Was na Brutal Assault. Ciężko pracowaliśmy, aby rocznica była czymś wyjątkowym. Niestety sytuacja Covid nie uległa znacznej poprawie i dlatego nie pozostaje nam nic innego, jak przenieść 25. edycję na przyszły rok, 9-13 sierpnia 2022 r.

Jeśli chcesz nas wesprzeć, najlepszym sposobem na to jest zachowanie biletu na następny rok. Tylko dzięki Tobie mogliśmy przezwyciężyć te trudne czasy w zeszłym roku, a teraz chcielibyśmy prosić o dalsze wsparcie. Jeśli z jakiegoś powodu chcesz zwrócić bilet, postępuj zgodnie z instrukcją tutaj: https://brutalassault.cz/en/refunds. Bilety podlegają zwrotowi do 16 maja 2021 r. Obecnie pracujemy nad potwierdzeniem składu na przyszły rok.

W tym roku w pierwotnych terminach 12-14 sierpnia 2021 planujemy mniejszą imprezę w twierdzy. Więcej informacji wkrótce!

Dziękujemy zespół BA

ip
Fot: materiały prasowe 

Słowa kluczowe: Brutal Assault, Festiwal, Czechy, Jaromer, Muzyka, Bilety, Festiwale 2022
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
FEST Festival
FEST Festival 2021 ogłasza kolejnych artystów

Na festiwalu wystąpią m.in. James Bay, Daria Zawiałow, Kwiat Jabłoni i Sokół.

Opener
Open'er Festival przełożony na rok 2022 [WiDEO]

Open'er Festival zaprasza do Gdyni jednak w przyszłym roku.

Wratislavia Cantans 2021
Znamy program 56. Międzynarodowego Festiwalu Wratislavia Cantans

Motywem przewodnim tegorocznego programu jest przekraczanie granic.

Polecamy
fot. Krzysztof Zatycki
Rozpoczął się 24. Pol'and'Rock Festival [ZDJĘCIA]

Zobacz zdjęcia z 1. dnia festiwalu.

Castle Party 2019
Castle Party 2019 zmienia headlinera

Myrkur nie pojawi się na scenie.

Ostatnio dodane
FEST Festival
FEST Festival 2021 ogłasza kolejnych artystów

Na festiwalu wystąpią m.in. James Bay, Daria Zawiałow, Kwiat Jabłoni i Sokół.

Opener
Open'er Festival przełożony na rok 2022 [WiDEO]

Open'er Festival zaprasza do Gdyni jednak w przyszłym roku.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!