Wybierz miasto
Muzyka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Śmietnik - Guova

Tytuł albumu: Śmietnik
Data premiery: 2013-02-16

Wydawca: Fonografika
Gatunek: Hip-Hop
Wykonawcy: Guova

Ocena albumu: 4.17/5 
Twoja ocena:

O albumie

W dniu premiery debiutanckiej płyty Guovy zatytułowanej "Śmietnik" (16.02.) artystka zaprasza wszystkich na premierowe spotkanie, które odbędzie się w Warszawie przy ulicy Inżynierskiej 6 od godziny 12. Podczas spotkania, można będzie porozmawiać z artystką, odebrać płytę zamówioną w preorderze oraz zdobyć autograf.

16 luty to data premiery debiutanckiej płyty młodej raperki Guovy pt. „Śmietnik”. Krążek „Śmietnik” zawiera 18 premierowych utworów, w tym 3 remixy. Różnorodność, innowacyjność, lekkość, humor zostają przełamane nieszczęśliwą miłością, chorobą czy oldschoolowym flow. Guova funduje powiew świeżości nie tylko beatboxowymi wstawkami, ale także niekonwencjonalną budową utworów czy elektronicznymi podkładami. Nie zabraknie także klasycznych, samplowanych bitów. Album ukaże się nakładem wydawnictwa Fonografika.

 – Czuję dumę, kiedy widzę datę oficjalnej premiery mojego albumu „Śmietnik”. 16 lutego moje pierwsze dziecko ujrzy światło dzienne, to niesamowite uczucie. Już dziś można zamówić preorder albumu, który jest odzwierciedleniem tego, co w ubiegłym roku było dla nas najważniejsze – dodaje.

W dniu premiery odbędzie się specjalne spotkanie z młodą artystką, aby odebrać preorder osobiście, należy wstrzymać wysyłkę wysyłając maila z tytułem: GUOVA Rapportal, zawierającego w treści: Imię, Nazwisko i numer zamówienia płyty z preordera na adres: sklep@rapportal.pl. Zgłoszenia przyjmowane są do 13 lutego 2013.

CD

 1. Skit01
 2. Mam to
 3. Nic
 4. Piramida
 5. Szansa
 6. Kapitan Planeta
 7. EGO
 8. Supergirl
 9. Smietnik
 10. CDR
 11. 7:00
 12. Tato
 13. Skit02
 14. Panna E.
 15. Z dnia na dzień
 16. Tato (Diabolik remix)
 17. Mam to (Piękny Stefan remix)
 18. Nic (Kosaaa remix)
Dodaj do:
 • Wykop
 • Flaker
 • Elefanta
 • Gwar
 • Delicious
 • Facebook
 • StumbleUpon
 • Technorati
 • Google
 • Yahoo
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Więcej o zespole

Guova
Guova Data założenia: 2010
Kraj: Polska
Gatunek: Hip-Hop
FB dlaMaturzysty.pl reklama