Albumy muzyczne
Zygzak

EKIPA Zygzak Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena: 1

Album "Zygzak" (EKIPA). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: EKIPA.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-05-28

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Zygzak".

Płyta nr 1

  1. 1. Zygzak - EKIPA

O albumie

„Zygzak”, bo taki tytuł nosi kolejny singiel EKIPY, to dowód na to, że w rapie można odejść od znanych schematów. Po serii przebojowych, ale utrzymanych w typowo rapowym klimacie numerów, nadszedł czas na elektroniczną eksplozję i parkietowy wycisk.

W „Zygzaku” słyszymy zwrotki Jacusia, Friza i Nowciaxa, którzy bawią się na wszelkie możliwe sposoby swoim wokalem. Chłopaki nie dadzą ci chwili wytchnienia - poddasz się tym energetycznym rave’om, tańcząc do białego rana.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Zygzak" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Zygzak".
Polecamy
EKIPA
EKIPA - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!