Albumy muzyczne
Załoga G

Hurt Załoga G Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Załoga G" (Hurt). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Hurt.

  • Gatunek: Rock
  • Wytwórnia: Luna music
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 2
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2011-07-11

O albumie

"Załoga G" to wydawnictwo dwupłytowe - zapis audio koncertu zespołu Hurt, który obył się w Muzycznym Studio Trójki im. Agnieszki Osieckiej wzbogacony o specjalną reedycję albumu "Czat". "Czat" wybuchł pięć lat temu. Singlowa piosenka "Załoga G" okazała się ku zaskoczeniu zespołu nie tylko popularnym hitem, ale i swoistym hymnem, "Autobiografią" pokolenia obecnych trzydziestoparolatków oraz przebojem nastolatków identyfikujących się z energią i mocą bohaterów bajek.

Płyta "Czat" spowodowała wprowadzenie Hurtu do grupy najbardziej pożądanych koncertowo zespołów w kraju. Ponad granicami i środowiskami Hurt jest entuzjastycznie przyjmowany na festiwalach - Off Festiwal, Przystanku Woodstock, Jarocinie (2006,2010) i na setkach plenerowych i klubowych koncertów.

Inne wydania tego albumu

Album "Załoga G" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Załoga G".
Polecamy
Hurt
Hurt - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!