Albumy muzyczne
nowość ZAEBYŚCIE

EKIPA ZAEBYŚCIE Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "ZAEBYŚCIE" (EKIPA). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: EKIPA.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-04-09

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "ZAEBYŚCIE".

Płyta nr 1

  1. 1. ZAEBYŚCIE - EKIPA

O albumie

Po ogromnym sukcesie kawałka „3KIPA”, EKIPA wraca z nowym utworem. W numerze „ZAEBYŚCIE” Friz, Nowciax, Murcix oraz występujący gościnnie Qry przekształcili rozedrganą i surową produkcję w kolejny melodyjny i chwytliwy hit. To właśnie w abstrakcyjnym i minimalistycznym trapie EKIPAznajduje ujście dla swojej różnorodności. 

W „ZAEBYŚCIE” życiowa refleksja miesza się z imprezowymi historiami. Przyjęta w tekście konwencja braggadocio jest odpowiedzią na łatwość, z jaką formułuje się zarzuty wobec influencerskiego świata.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "ZAEBYŚCIE" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "ZAEBYŚCIE".
EKIPA
EKIPA - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!