Albumy muzyczne
nowość You’ve Done Enough

Gorgon City You’ve Done Enough Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "You’ve Done Enough" (Gorgon City). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Gorgon City.

  • Gatunek: Electronic
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-02-04

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "You’ve Done Enough".

O albumie

Kye Gibbon i Matt Robson ScottGorgon City są jednym z najbardziej rozchwytywanych duetów muzyki dance. Ich dotychczasowy katalog liczy ponad 1,5 miliarda streamów. DRAMA to projekt producenta Na’el Shehade oraz wokalistki Via Rosa. Razem łączą R&B z dance-popem. Wcześniej pracowali z Gorgon City nad singlem „Nobody”. Utwór spotkał się z tak dobrym przyjęciem, że kolejny wspólny kawałek był tylko kwestią czasu.

„You’ve Done Enough” to produkcyjny majstersztyk. Wokal DRAMA świetnie łączy się z charakterystycznym dla Gorgon City basem.

 

ip

Inne wydania tego albumu

Album "You’ve Done Enough" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "You’ve Done Enough".
Gorgon City
Gorgon City - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!