Albumy muzyczne
Young Right Now

Robin Schulz Young Right Now Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Young Right Now" (Robin Schulz). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Robin Schulz.

  • Gatunek: House
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-11-15

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Young Right Now".

O albumie

Robin Schulz i Dennis Lloyd zaprezentowali pierwszy wspólny utwór, w którym zastawiają się, jak to jest być młodym w obecnych czasach. Dennis Lloyd napisał tę piosenkę dziesięć lat temu, gdy był osiemnastolatkiem wchodzącym w dorosłość. Numer musiał jednak poczekać na Robina Schulza, który do indie-popowej melodii dodał pełną pozytywnej energii, taneczną produkcję.

Choć numer powstał dekadę temu, nic nie stracił na aktualności. Żyjemy w trudnych czasach, nasza planeta cierpi i szczególnie młode pokolenie musi stawiać czoła nowym wyzwaniom. O tym właśnie śpiewa Dennis, jednocześnie zdając sobie sprawę, że nie ma opcji, by się poddawać.

Jestem wielkim fanem muzyki Dennisa i od dawana rozmawialiśmy o tym by zrobić coś razem. Cieszę się, że w końcu znaleźliśmy czas, a na dodatek nagraliśmy utwór, który jest jednym z moich ulubionych - komentuje Robin.

Fantastycznie, że Robin dodał świeżości do piosenki, którą napisałem, gdy miałam osiemnaście lat. Tekst i zawarte w nim pytanie dziś są jeszcze bardziej zasadne - kontynuuje Dennis.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Young Right Now" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Young Right Now".
Polecamy
Robin Schulz
Robin Schulz - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!