Albumy muzyczne
Young Heart

Birdy Young Heart Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Young Heart" (Birdy). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Birdy.

O albumie

"Young Heart" dość mocno różni się od poprzedniego, pełnego dramaturgii albumu Birdy, "Beautiful Lies". Podczas gdy płyta z 2015 roku była swego rodzaju bajką, nowe dzieło to surowy, realistyczny portret przepełnionej bólem artystki, szukającej nadziei. Piosenki na płycie przedstawiają walkę mroku ze światłem, bezmiernych przestrzeni z domowym wnętrzem. To konflikt między chęcią ukrycia się, a potrzebą odkrywania nowych miejsc i zdobywania nowych doświadczeń. Otwierający zestaw numer "Voyager" opowiada o świadomości i bólu, które pojawiają się, gdy musisz zakończyć związek. Cała płyta traktuje o samotności, tęsknocie za kimś, kogo się wciąż kocha, żalu, który jest nieodłącznym elementem miłości i straty, tęsknocie za podróżami, a zarazem przyciąganiem do domu rodzinnego.

"Jestem bardzo dumna z tego albumu. Poprzednia płyta była bardziej teatralna, z dużą produkcją i bogatymi aranżacjami. Nowa jest bardziej oszczędna - pozbyłam się wszystkiego, co zbędne. Nie ma tu żadnych niepotrzebnych dekoracji. Ponadto, to bardzo osobisty materiał. Przez ostatnie pięć lat bardzo dojrzałam, doświadczyłam rzeczy, które ukształtowały moje rozumienie świata. Stałam się także bardziej świadomą artystką. Ta płyta znaczy dla mnie wiele, niemal chcę ją chronić" - powiedziała Birdy.

Po sukcesie jednorazowej transmisji koncertu z Wilton's Music Hall, który przypominał show na głównej scenie festiwalu, Birdy zaplanowała na 21 listopada intymny koncert w Kentish Town Forum, gdzie ostatnio występowała w 2014 roku. Będzie to pierwszy koncert Birdy w roli headlinerki od 2016 roku.

 ip

Inne wydania tego albumu

Album "Young Heart" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Young Heart".
Birdy
Birdy - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!