Albumy muzyczne
nowość young forever

Nessa Barrett young forever Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "young forever" (Nessa Barrett). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Nessa Barrett.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2022-10-14

O albumie

Na "young forever" 20-latka przygląda się samej sobie, analizuje scenę muzyczną, życie w Los Angeles i grę o sławę, a także zmagania związane z dorastaniem. W otwierającym płytę "tired of california", który ukazał się w zeszłym tygodniu, Nessa żartobliwie kpi z Miasta Aniołów, gdzie wszystko jest trochę zbyt idealne. Piosence towarzyszy tajemniczy teledysk, który można obejrzeć tutaj.

Dalej, w utworach "dear god" i "lovebomb", artystka poszerza perspektywę, zastanawiając się nad swymi intymnymi związkami. Na płycie wyróżniają się również piosenki "gaslight""too hot to cry" i "fuckmarrykill"Nessawspółpracowała nad "young forever" ze swym regularnym współpracownikiem, Evanem Blairem, który wcześniej wyprodukował jej debiutancką EP-kę "pretty poison" (2020).

Każda piosenka na tym albumie jest dla mnie bardzo osobista. Muzyka jest sposobem, w jaki radzę sobie z problemami, a pisanie tego albumu było moją terapią. Zastanawiałam się, dlaczego muszę doświadczać w życiu tak wiele bólu. Zawsze czułam, że to moje przekleństwo. Teraz jednak zdałam sobie sprawę, że to wszystko dlatego, żebym mogła tworzyć piosenki takie jak te. Żeby pomagać innym przejść przez to samo - mówi Nessa.

 ip

Inne wydania tego albumu

Album "young forever" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "young forever".
Nessa Barrett
Nessa Barrett - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!