Albumy muzyczne
XOXO

Jeon Somi (Ennik Somi Douma) XOXO Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena: 5

Album "XOXO" (Jeon Somi (Ennik Somi Douma)). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Jeon Somi (Ennik Somi Douma).

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2021-11-02

O albumie

Wśród ośmiu utworów na płycie znalazł się ostatni singiel wokalistki „Dumb Dumb”, do którego klip zgromadził ponad 10 milionów odsłon w 24 godziny oraz znany od 2020 roku „What You Waiting For”. Zestaw uzupełniają wcześniejsze piosenki gwiazdy „Birthday” i „Outta My Head” oraz cztery zupełnie nowe kawałki.

- Jestem wniebowzięta, że mój debiutancki album „XOXO” ujrzał światło dzienne - nie kryje ekscytacji Jeon Somi. - Pracowałam nad tym projektem od dawna i jestem dumna z efektu końcowego. Te piosenki powstawały na różnych etapach mojego życia. Nawet mój głos w poszczególnych utworach brzmi inaczej, przypominając mi chwile, w których je nagrywałam. Wszystkie te momenty są dla mnie ważne, tak samo jak te piosenki. Dziękuję ekipie marzeń, z którą współpracowałam i która przez cały ten czas mnie wspierała.

Z okazji premiery płyty, Jeon opublikowała również tytułowy singiel wraz z towarzyszącym mu klipem. Napakowany akcją teledysk stanowi kontynuację opowieści z „Dumb Dumb”.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "XOXO" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "XOXO".
Polecamy
Jeon Somi (Ennik Somi Douma)
Jeon Somi (Ennik Somi Douma) - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!