Albumy muzyczne
polecamy We Are All We Need

Above & Beyond We Are All We Need Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "We Are All We Need" (Above & Beyond). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Above & Beyond.

  • Gatunek: Trance
  • Wytwórnia: Sony Music
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2015-01-15

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "We Are All We Need".

Płyta nr 1

O albumie

Są jednymi z najpopularniejszych DJ'ów i producentów muzyki elektronicznej na świecie. Muzycy pełną gębą, którzy do nagrywania swoich utworów używają żywych instrumentów. Teraz zapowiadają nowy album "We Are All We Need".
      
W skład projektu Above & Beyond wchodzą Jono Grant, Tony McGuinness i Paavo Siljamäki. Od 14 lat dostarczają swoim fanom mnóstwo emocjonalnych i ponadczasowych produkcji. Ich debiutancki album „Tri-State” z 2006 roku, wciąż jest w czołówce najlepiej sprzedających się klubowych albumów w historii. W 2011 roku ukazał się ich drugi studyjny krążek zatytułowany „Group Therapy”, na którym znalazły się taki hity jak „Sun & Moon”, „Thing Called Love” czy „Love Is Not Enough”. Z kolei rok 2014 to zaskakujący materiał „Acoustic”, nagrany z udziałem kilkunastoosobowej orkiestry. Oprócz tego, panowie regularnie wydają serię swoich kompilacji zatytułowaną „Anjunabeats Volume”, na których prezentują nowości z labela Anjunabeats.

Styczeń 2015 to data na którą czekają nie tylko fani Above & Beyond, ale również wszyscy wielbiciele elektronicznych brzmień z najwyższej światowej półki. Wtedy bowiem ukaże się ich długo oczekiwany, czwarty studyjny album „We Are All We Need”. Oprócz znanych już singli „Sticky Fingers” i „Blue Sky Action”, materiał zawierać będzie nowe utwory m.in. z Justine Suissą czy Zoë Johnston. Teledysk do tytułowego singla inspirowany jest kultowym filmem „Thelma & Louise”. Tracklistę albumu oraz więcej szczegółowych informacji podamy wkrótce.

Inne wydania tego albumu

Album "We Are All We Need" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "We Are All We Need".
Polecamy
Above & Beyond
Above & Beyond - Wybrane albumy
Popularne
Mery Spolsky zapowiada wydanie albumu "EROTIK ERA"! [WIDEO]
Mery Spolsky "EROTIK ERA" - recenzja płyty

Jak prezentuje się najnowszy krążek artystki?

LemON "Piątka" - recenzja płyty

Przeczytaj recenzje najnowszego albumu LemON.