Albumy muzyczne
Walka z cieniem

Opał i Floral Bugs Walka z cieniem Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Walka z cieniem" (Opał i Floral Bugs). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Opał i Floral Bugs.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-03-29

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Walka z cieniem".

O albumie

Pojawił się pierwszy singiel z zapowiadanego wspólnego projektu Opała i Floral Bugsa - H4J4. Bit do refleksyjnego, ale jednocześnie bardzo energetycznego kawałka „Walka z cieniem” wyprodukował Favst.

Informacje o współpracy Opała i Floral Bugsa pojawiły się w komentarzach po premierze numeru Szymi Szymsa „ASAKURA”. Pierwsza zapowiedź projektu H4J4 jest już dostępna na oficjalnym kanale QueQuality.

Wraz z premierą utworu „Walka z cieniem” charyzmatyczni twórcy startują z przedsprzedażą albumu H4J4, który ukaże się nakładem wytwórni QueQuality już 20 maja.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Walka z cieniem" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Walka z cieniem".
Opał i Floral Bugs
Opał i Floral Bugs - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!