Albumy muzyczne
Wake Me Up

Foals Wake Me Up Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Wake Me Up" (Foals). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Foals.

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Wake Me Up".

Płyta nr 1

  1. 1. Wake Me Up - Foals

O albumie

Okraszony gitarami w klimacie Chic, z gęstymi synkopowymi rytmami singiel "Wake Me Up" stanowi - jak to ujął Jack Saunders z BBC Radio 1 - nową epokę w karierze FOALS. Nagranie, które zapowiada planowany na 2022 roku nadchodzący album formacji, doczekało się właśnie remiksu, za który odpowiadają Gaspard Augé i Victor Le Masne.

Gaspard Augé i Victor Le Masne wzbogacili oryginalną piosenkę o house'owe, syntezatorowe dźwięki i disco groove, krótko mówiąc dodali bezbłędny French touch do nowego brzmienia FOALS. Energetyczny remix stanowi idealne połączenie indie i zwiewnego electro.

Gaspard Augé i Victor Le Masne mają na koncie współpracę z Justice czy Housse de Racket. Chociaż ich kooperacja jest stosunkowo świeża, już mogą pochwalić się remiksami dla Jungle ("Keep Moving") czy Myd / Mac DeMarco ("Moving Men"). Dołączyli też do grona twórców takich, jak Paul Woolford, RÜFÜS DU SOL, Four Tet i Hot Chip, którzy z powodzeniem przearanżowali muzykę FOALS. 

Dotychczasowy dorobek FOALS zamyka ambitne, dwuczęściowe dzieło "Everything Not Saved Will Be Lost", które zapewniło Anglikom numer 1 na brytyjskiej liście sprzedaży oraz BRIT Award dla najlepszej grupy.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Wake Me Up" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Wake Me Up".
Foals
Foals - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!